Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én gondolom azt, hogy...

Csak én gondolom azt, hogy Karácsony Gergely Szilveszter a legalkalmasabb a főváros vezetésére?

Figyelt kérdés
Személyesen egyet értek azzal, hogy mindenhol bicikli utakat kellene létrehozni, csökkenteni a város környezetszennyezését, az egészséges életmód felé terelni a népet, hogy nem kell még a WC-re is autóval járni. Szóval éljen Geri!

2022. máj. 29. 13:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Csak te
2022. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Fsms ***** válasza:
39%

Igen alkalmas. A nemzetközi trendeket követi.

Menj el más európai városba.

London dugódíj. München engedélyhez kötik a belépést a belvárosba.

Hollandiában külön kultúrája van a kerékpározásnak. Nagyon sokan azzal járnak iskolába, munkába. Stb.

2022. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Egyedül maradtál, karigeri egy tanulatlan barom, se nyelvet nem beszél sem egy jogsit nem sikerült összehoznia.
2022. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Bizony, mára csakis te, ezt a szarkupacot mára a saját politikai szövetségesei is semmibe veszik.
2022. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%
Nekem sincs vele bajom (eleve rá szavaztam, szépen is néznék ki, ha fikázni kezdeném), zöld-balos lévén támogatom a törekvéseit. Nincs könnyű helyzetben, előre tudható volt, hogy a kormány ott fog neki és a városnak keresztbe tenni, ahol csak lehet. A feneketlen-tavi vadkacsák kacskaringós kis f'szát sem érdekli, hogy van-e jogosítványa, nálam nem ez a fokmérő.
2022. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%

#5. "eleve rá szavaztam, szépen is néznék ki, ha fikázni kezdeném"


Ez ugyan csak egy elszólás, de azért vicces. Az tök normális választói magatartás ugyanis, ha szavazol valakire, megnézed, hogy működik hatalmon, majd kritikával illeted. Ezzel viszont te magad vallod be, hogy ilyet sosem tennél, hiszen szavazatod alapját nem a racionalitás, hanem pusztán ideológia képezte, ami utólagos kritikát sem tűr meg. Remek látlelet, tényleg köszi! :)

2022. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%

Legalkalmasabb? Nem hiszem, vagy nem tudom, hogy mondhatjuk-e ezt.

Jobb, mint Tarlós? Fényévekkel. Messze felülmúlja.

2022. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

#7. "Jobb, mint Tarlós? Fényévekkel. Messze felülmúlja."


Számomra az elmúlt évek épp az ellenkezőjét erősítették meg ennek az állításnak. Értem, hogy nem szeretjük a Fideszt, de Budapest, mint város ennél a bohóckodásnál azért jóval többet érdemelne...és tényszerűen rengeteget romlott a helyzet, mióta nem Tarlós van, ez a szomorú helyzet.

2022. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tarlós István idejében senki nem foglalkozott a kerékpárosokkal….
2022. máj. 29. 19:30
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
#9. Ez egyébként messze nincs így, javaslom egyebek mellett Vitézy Dávid munkásságát, kicsit többet is tett ez ügyben, mint amiket két vödör sárga festék is elegendő. Ez az egyik, a másik pedig az, hogy noha én is támogatom a biciklisek és a gyalogosok érdekeit a belvárosban, ez messze nem az egyetlen mérce a két politikus között. Engem például iszonyatosan zavar, hogy a hajléktalanok jelenléte lassan Demszky idejét idézi, és egyszerűen nem hiszem el, hogy ezek a f@szkalapok egyszerűen tényleg nem hajlandóak ezzel kezdeni valamit és egy kétmilliós embertömegnek kell minden nap viselnie, ahogy ezek a döntően alkoholista emberek WC-nek és alvóhelynek használják a belvárost. Undormány, és ez például tényszerűen sokkal rosszabb lett, mióta Karácsony van.
2022. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!