Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyek Karácsony Gergely...

Melyek Karácsony Gergely Pozitív eredményei, mint főpolgármester?

Figyelt kérdés
Én bírom a Gerit, de sajnos buta mint a tök. Sokmindent megígért, de nem látok sok érdemi fejlesztést, pedig bizakodó voltam. Szerintem nem ért hozzá. Amit csinált, abból is sok problémákkal küszködik, vagy az előző városvezetés vagy a kormány kezdte el. Jó lenne például fásítani a várost. Megígérte, de majdnem ugyan az a betondzsungel a város mint volt. Persze volt pár dolog, amit már megcsinált, például közösségi tervezések, de ez így nem sok.

2022. máj. 26. 22:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
2022. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 hypno ***** válasza:
27%
A legnagyobb eredménye az, hogy a főváros egyáltalán működőképes maradt a kormányzati ellenszél ellenére is.
2022. máj. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%

1. Kirakta az LMBTQ-zászlót.

2. Átnevezte a gazt méhlegelőnek.

3. Kialakította az autós közlekedést a buszsávban (saját maga számára).


Hirtelen most több nem jut eszembe.

2022. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
4%
Hát például, hogy nem szarik a járdára.
2022. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm, ez jó kis oldal.
2022. máj. 26. 22:50
 6/29 anonim ***** válasza:
20%
Ez lehetne a világ legrövidebb könyvei egyikének címe.
2022. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
41%
Pl. az életveszélyes zebrán és mindenen is áthaladó bicikli útjai: [link]
2022. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
21%

Az egyes válaszoló igazából jó oldalt linkelt, ott vannak források is az egyes ígéretekhez, szóval le tudsz ellenőrizni mindent, stb. Karácsony a főváros honlapját szokta linkelgetni a fb oldalán:

[link]

Itt is össze vannak gyűjtve a fejlesztések, de nyilván itt minden, a várost érintő fejlesztés szerepel, akkor is, ha ahhoz Karácsonynak nincsen sok köze. Pl. vannak olyan dolgok, amit Tarlós elkezdett, de Karácsony fejezte be, és elő tudja adni a saját eredményeként. De összességében jól vezeti a várost, talán még javult is az életszínvonal. Tisztább, zöldebb lett a város, ami mindenképpen pozitívum, bár nyilván ilyen rövid távlatban ezt még nem lehet teljesen átlátni, értékelni.

Vicces egyébként, hogy néhány ember szemét mennyire szúrja az a pici zöld terület az aszfalt tengerben, amit méhlegelőnek hívnak, és rendesen triggereli őket, hogy az nincs lekaszálva, legyomírtózva, felásva és beborítva 6m mély betonnal :D

Nyilván mindig lesz olyan ember akinek nem tetszik valami, szerintem a zöldítéssel jó irányba megy Karácsony, végtére is ez volt az egyik fő ígérete amikor megválasztották, és eddig úgy látszik, igyekszik is tartani magát hozzá.

2022. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
33%
#8: Engem a zöld nem zavar a városban, ha szép, esztétikus, nem gaz.
2022. máj. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
18%
#9 A méhlegelő sem gaz. Ez olyan, mint ha kimennél egy rétre, és azt mondanád, hogy az is tele van gazzal. De ott virágok, füvek vannak, nem "gazok". Gaz az, ami a kertedben benövi a paradicsomot, nem a vadvirágok...
2022. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!