Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jó irányba tart...

Szerintetek jó irányba tart az ország?

Figyelt kérdés
És miért?

2022. máj. 31. 09:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%
Jobban az Unió átlag mellé kellene állnunk.
2022. máj. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
4%
lyó
2022. máj. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem egy ország nem tud irányt váltani, mert ahhoz le kéne kapcsolódnia a Földről, hogy attól eltérő pályára álljon az űrben. És akkor még nem is beszéltünk az ezzel járó problémákról, például hogy nem lesz fölötte légkör, és az emberek le fognak hullani róla, mert egy vékony földkéreg-lap gravitációja nem elég, hogy megtartsa őket.
2022. máj. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó az irány (tartunk az EU-s birkacsordával a szakadékba), de szerencsére Orbán elterelget minket onnan
2022. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
60%
Próbáld ki a külföldi életet és meg tudod ítélni. Szerintem aki akar előre jutni (normál, adófizető állampolgárként), annak remek hely Magyarország, csodálatos helyekkel. Nekem nem hiányoznak dolgok, amik külföldön előfordulnak, de ez személyiség kérdése. Én boldog vagyok és jól érzem magam itthon is, Európában is, de elfogadom, ha más nem úgy gondolja. Mielőtt rosszra gondoltok, nincs politikus rokonom, egy tök átlagos Tóth Béla vagyok, 20 éve, minden fekete susmus nélkül.
2022. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Minek hivjunk egy olyan országot, ahol annyira fontos a normalitás és az lmbtq elleni küzdelem, hogy simán leépitik a védőnői és ezzel együtt a szociális hálózatokat annyira, hogy egy anya háromszori segitségkérése ellenére is simán hagytak meghalni két megmenthető gyereket?!
2022. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

A francokat tart jó irányba.

A Fideszeseknek minden jó, közben meg borzalmas a helyzet itt.

2022. máj. 31. 12:00
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
"A malac is azt hiszi, hogy minden a legjobban megy, amíg nem tudja, mi van az ólon kívül."
2022. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
77%
Vicces vagy kérdező, felteszel egy kérdést és választ adsz rá.
2022. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon rossz irányba tart. A Fidesz leépítette a fékek s ellensúlyok rendszerrét, seggnyaló médiabirodalmat épített ki. A demokrácia sokat romlott 2010 óta. Emelett rengeteget loptak, a forint rekord gyenge, infláció persze az egekben.
2022. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!