Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapest miért ilyen gusztusta...

Budapest miért ilyen gusztustalan és mocskos?

Figyelt kérdés

Talán a pár turistalátványosságot leszámítva. Akármerre járok, bokáig kell gázolni a szarban minden kapualj összehugyozva. Pár napja a Keleti mellett egy buszmegállóban ücsörgő ruhakupacra lettem figyelmes, közelebb érve láttam, hogy egy csöves, összehúzott kapucnival, deréktól lefele átitatva fossal. A cipőjén nemes egyszerűséggel csöpögött a fos, miközben a padon ült. De nem különben az erőszakosan kéregető romák se.


Miért ekkora szeméttelep hazánk fővárosa, és miért hagyják ezt, évtizedek óta?



2022. jún. 1. 11:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
38%
Mert a sok agyatlan libbant megválasztotta ezt a szerencsétlent..szégyen!
2022. jún. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
#1 De tíz éve is szarkupac volt. Miért hagyják?
2022. jún. 1. 11:09
 3/29 anonim ***** válasza:
37%
Lehet hogy az volt,De a mostani gázabb.Le lehet tagadni de ettől nem lesz jobb.
2022. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
Debrecen is ugyanilyen, egyszer ültem hajnalban vasútállomáson, hát nem mellettem eresztette el magát egy csöves úgy, hogy oda pisilt alvás közben... hát de....
2022. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
83%
Ja meg egyszer Pestről jöttem haza Hajdúszoboszlóra és egy kábszis fiatalember belepofázott miközben anyámmal beszélgettem, hogy és mint megyek haza....
2022. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
58%

Fordulj bizalommal a Mc. Master-hez, - akinek feladata lenne szakmailag összefogni a város működtetését, de a hozzá nem értésével nagyobb káoszt csinál, mint amilyen volt!

Sebaj! Idővel majd csak elfogynak a kerékpárosok a városban, - mert magával szólítja őket a tüdőrák! Bár a maradéknak sem lesz meg soha a szellemi igénye arra, hogy szabálykövető magatartást tanúsítson a városban, miután kerékpárra pattan, mert a közlekedési rendszabályokra utalást sem látott még életében, nem hogy megtanulta volna és alkalmazná!

Múltkor egy rolleros matricát láttam már zöld hajnalban a Thököly úton egy BKK busz elején, - tietek az aszfalt, csak nem feltétlenül vízszintes síkban! :D

2022. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
27%

Az ország állapota a népe értelmi szintjét tükrözi.

Ekkora hatalmas mértékben meg nincs az az isten aki tenni tud valamit.

2022. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
61%

Nagyváros. Eleinte én is undorodtam, mára már megszoktam. Bár a Blahán továbbra sem olyan kellemes átsétálni, a 4/6 helyett inkább teszek egy kerülőt metrópótlóval a Kálvinig, onnan pedig átsétálok a Rákóczira.

Ez minden nagyvárosban így van, a jobb helyeken (Buda, Újlipótváros) kevesebb a szemét, kellemesebb a környezet, de az ingatlanárak is elég borsosak.


Most egyre több lesz a menekült, így még több lesz a mocsok. Aki vidékről költözik fel, azt lesokkolja a látvány, de pár évvel ezelőtt rosszabb volt, a kormány azóta betiltotta a hajléktalanok utcán tartózkodását.

2022. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%
Azt elfelejtettem, hogy a kutyások sokszor igénytelenek és nem szedik fel a sz*rt a kutyájuk után. Hiába vannak ott a kukák, egyszerűen nem fogják kidobni. Azokról pedig ne is beszéljünk, akik csak úgy eldobják a szemetet…
2022. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
44%
Én egy vasi kisvárosból töltöttem Budapesten egy éjszakát és én nem találkoztam szarban fekvő csövesekkel pedig bejártam majdnem az egész várost. Kőbánya-Kispest, Józsefváros stb. És éjszaka, hajnali kettőkor az utcán sétálva sem kötött belém semmi újmagyar.
2022. jún. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!