Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miért fontos a...

Szerintetek miért fontos a mennyiségi népesség növelés?

Figyelt kérdés
A felnövekvő generáció pedig nyomorog, lelki sérült gyerekek nevelődnek fel nélkülözésben. Nem inkább a költségek számolásában kellene segíteni az embereknek? Én is szeretnék önmegvalósítani egy Mercedes-sel, de fenntartani biztosan nem tudnám. Számoltam és gondolkoztam és arra jutottam nekem elég lesz a Skoda Fabia is. Ugyanígy kellene kiszámolni, hogy 0 vagy 1 vagy 2 gyerek fér bele a költségvetésbe. Nem a teher és a kiadások vállalása után kell felsírni, hanem előtte gondolkozni.
2022. jún. 1. 14:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Elöregedik a társadalom. Egyre kevesebb a munkaerő. Nem mindenki tud 70-80 éves koráig dolgozni. Ezeknek az ilyen időseknek miből lesz nyugdíjuk?
2022. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
30%
Ha a minőséget szóba mered hozni, akkor kirekesztő, fajgyűlölő mocskos náci vagy!
2022. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
13%

Amúgy ha a nácik megelégedtek volna lassabb fejlődéssel és inkább fajnemesítés terén végzett aktivitásukat támogatták volna elsősorban, akkor ma ők lennének a világ urai!


Manapság ez tabu, amikor a genetikai rendellenességgel születetteket emelik a társadalom fölé....

2022. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%

Define "minőség"

Melyik jobb? Egy fogyatékkal élő ember, aki hasznos munkát végez, családja és barátai vannak, vagy egy egészséges ember, aki csak lébecol, társadalmi szempontból lényegében haszontalan?


Az elöregedő társadalomra a jelenlegi struktúrában csak az megoldás, ha nincs túl nagy különbség a dolgozó emberek és a nyugdíjas emberek számában.


Deeee egyébként valóban, jobb lenne ha a nép előr etudna tervezni, dehát az oktatási rendszer minőségváltozása épp az ellenkező irányba tereli őket. Ha nincs edukáció, nincs gondolkodás, úgy meg bszhatod:D


És itt említeném meg a nagy abortuszellenességet is ami bizonyos körökben nagyon népszerű. Szép és jó az élet védelme, de akkor ne csak a születésig tartson. Az államiban felnövő gyerekek nagyon nagy része legalább egy rövidebb időre hajléktalan és/vagy megfordul a börtönökben. Ha ez a sors vár a gyerekre, miért is nem jobb elkaparni? Majd ha biztosítva van, hogy akkor is jó élete lehet, ha nem a szülője neveli fel, na, akkor majd lehet ellenezni az abortuszt, de addig csak kicseszés a gyerekkel szemben..

2022. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem a népességnövelés a fontos,hanem a stabilizálódás, csökkenés megállítása.Legalábbis Európában.
2022. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
27%
#4: Az oktatás mindent ad, csak gondolkodást nem. Ritka sok az ostoba diplomás, és ritka sok az értelmes diploma nélküli.
2022. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

6, aha. Mint hogyha azt írtam volna, hogy az oktatás jelenlegi minőségváltozása nem célravezető. Szerinted mire gondoltam?:D

Arra, hogy egy szar az egész, és még ahhoz képest is csak romlik, a kormány szánt szándékkal rontja.

2022. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Megegyezhetünk hogy 20 év múlva nem lesz Magyarország.
2022. jún. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%
De hiszen pont ez történik,rekordalacsony számú gyermek születik Magyarországon a fidesznek hála.a többség csak nyomorog tehát nem akar gyereket erre a világra.
2022. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%

8, nope.

Évente kb 40-50ezer fővel csökken a magyar lakosság. Ez 20 év múlva "csak" 1 millió körüli veszteséget jelent, ami a mostani kb 9.5 millió főhöz képest sok, de messze nem elégséges ahhoz, hogy összeomoljon az ország.

2022. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!