Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miért fontos a...

Szerintetek miért fontos a mennyiségi népesség növelés?

Figyelt kérdés
A felnövekvő generáció pedig nyomorog, lelki sérült gyerekek nevelődnek fel nélkülözésben. Nem inkább a költségek számolásában kellene segíteni az embereknek? Én is szeretnék önmegvalósítani egy Mercedes-sel, de fenntartani biztosan nem tudnám. Számoltam és gondolkoztam és arra jutottam nekem elég lesz a Skoda Fabia is. Ugyanígy kellene kiszámolni, hogy 0 vagy 1 vagy 2 gyerek fér bele a költségvetésbe. Nem a teher és a kiadások vállalása után kell felsírni, hanem előtte gondolkozni.
2022. jún. 1. 14:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%
10)nem számolsz az etnikai ill az életkor szerinti megosztással,csak leírtál pár számot.
2022. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
17%

Na ez nagyon jó, elgondolkodtató kérdés.

Én éppen az a lelki nyomorék vagyok akit annyira megviselt a nélkülözés, hogy nem is tudtam kitörni belőle, mivel a lelkiismeretem sem engedte, hogy sutba vágjam a múltat. Embere válogattja, de én úgy vagyok vele, hogy ezek után nem "döglök" meg. Örülök hogy lyuk van a számon, meg nem kell attól tartani hogy ránkdől a ház. Így hát az a fajta szerencsétlén lett belőlem aki nem érdemel irgalmat. Meg van mindkét kezem, lábam, eljárok dolgozni, ugyan mi itt a probléma? Egy szociális bérlakást tudnék fizetni simán. De 20-30 év hitel? Köszönöm nem kérek belőle. Magánszemélytől meg béreljen az akinek két anyja van.

2022. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem kellett volna elkaszálni az öngondoskodást (én rakok félre célzottan, de sokan nem tudnak, és az én generációm már fogja érezni a problémát). Túlnépesedés, túlfogyasztás van ( [link] ), amikor olvastam, hogy rekord alacsony volt idén az eddigi születésszám, kifejezetten örültem neki.
2022. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
#13: Csakhogy a négerek, az arabok meg a cigányok szaporodnak túl, nem a fehérek.
2022. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
67%
11, igen, mert Magyarország, mint állam, ország nem fog attól megszűnni létezni, hogy az etnikai arányai változnak. Csak akkor, ha kihalnak a lakosai.
2022. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
27%
#15: Csak ha Kolompár Ronáldóék lesznek többségben, az már nem Magyarország lesz.
2022. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
93%
16, az állam szempontjából de, igen.
2022. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
#17: De nem. Az már Cigányország lesz. Tudom, ti titkon ezt akarjátok.
2022. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
A cigány etnikum egy jelentős, arányaiban felülreprezentált részének az agya még mindig nem jut el odáig, hogy mi az amit nem érdemes tovább örökíteni. 12-es voltam.
2022. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
77%

18, apád fsza akarja ezt titkon.

Egyszerűen csak az állam nem tesz különbséget állampolgár és állampolgár között. Az ország lakossága nem úgy van meghatározva, hogy "8.8 millió magyar, meg 800eze ricgány" hanem egyben a szám és kész.


Értem én, moralizálni akarsz, de tök fölösleges ha egyszer a rendszernek nincsenek érzései vagy érzülete, egyszerűen számok és szabályok alapján működik.


Márpedig ennek az államnak Magyarország a neve mindaddig, amíg ezt a mindnekori kormány meg nem változtatja, vagy önszántából vagy erőszakkal bele nem olvad egy másik országba. Ez tény, hiába vergődsz.

2022. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!