Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán hazaárulo azért mert...

Orbán hazaárulo azért mert Magyarország érdekeit nézi és nem táncol ugy mint ahogy az Eu mondja?

Figyelt kérdés

Elment az esszetek?

A szankciokat semmi ertelme csak magukkal b@szunk ki.

Es erre Orbán haboruparti tomeggyilkos tamogato lesz egybol?

Mert nem nyal be az Eu-nak es az ukránoknak akik mindig is utáltak minket?



2022. jún. 2. 22:22
 11/100 anonim ***** válasza:
27%
#5: Tudom, hogy most divat az ősök szenvedését a maiak bűnének beállítani, de mégis mi a bánatos l*fasz köze van a mai orosz vezetésnek az évtizedek vagy évszázadokkal ezelőttihez?
2022. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/100 anonim ***** válasza:
83%

Orbán elment a béke hírnöke szerepében tetszelegni Putyinhoz - aztán kitört a háború!

Orbán kirinyálta az olajembargó-mentességet, vesszük az olcsó Ural olajat az oroszoktól, és hallgatjuk a Brent olaj árát, holott az Ural 30 dollárral olcsóbb! Tehát a sapka másra nem volt jó, mint a kis kutakat ellehetetleníteni, miközben a MOL 3,5 milliárdot keres ezen - naponta!!!

[link]

2022. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/100 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy minden tiszteletem Orbáné még úgy is, hogy nem vagyok a rajongója, csak szavazója. Ilyen ellenszélben, ahol folyamatosan támadják külföldről, tőlünk, a ballib média és annak szellemi károsultjai, nem kis dolog kitartani a magyar érdekek mellett.
2022. jún. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/100 anonim ***** válasza:
20%
#14. +1, végre kormányozza valaki az országot, rendesen elszoktunk ettől korábban.
2022. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/100 anonim ***** válasza:
87%
10 Nem mondtam hogy támogassuk őket katonákkal és fegyverekkel. De az a közös érdekünk, hogy Oroszország bukjon el. (Nem vagyok ellenzéki szavazó). Természetesen sohasem fogom elfelejteni amit ez a két nemzet tett. De nem egy kaliber a kettő. Az pedig milyen védekezés, hogy 91’ ben alapultak, mert jóval korábban léteztek
2022. jún. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/100 anonim ***** válasza:
91%

12Az ilyen pöcsharmat idióták képtelenek felfogni, hogy őseink szabadságharcát az a nép verte le többször is, amelyiknek a seggét nyalja az illiberális, mélyen ostoba vezetőjével együtt!

Legalább ne állnátok ki '56 évfordulóján pofázni a szabadságról, mert szembe köpitek a nemzeteteket!

2022. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/100 anonim ***** válasza:
21%
#17: Úristen, a németekkel meg egy szövetségben vagyunk, pedig ők nácik voltak!
2022. jún. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/100 anonim ***** válasza:
94%
18 Ez nem teszi jóvá az oroszok cselekedetét. A német vezetésben pedig nem volt kgb/ss es arcok ülnek, mint az oroszban
2022. jún. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/100 anonim ***** válasza:
76%

ah látom a ruszkiszoponc világban az EU az ellenség, még véletlenül sem a ruszkik, akik megtámadtak egy szuverén országot és az összes szövetségesünk az ukránokat támogatja, mi meg áruló módjára a megszállókat

és akkor ez itt megkérdi miért áruló

a hab a tortán hogy azzal kezdi: elment az eszetek?

nem öreg, a te eszed ment el, a nagy seggnyalás közben

hülye ruszkibérenc fideszes!

2022. jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/100 anonim ***** válasza:
84%

#14 mi a magyar érdek b+?

Orbán család gazdagodása?

családtag vagy te is?

szoktál érezni fájdalmat, vagy amilyen korlátolt vagy, nem?

2022. jún. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!