Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Szerintetek ha...

Fideszesek! Szerintetek ha Kirill pátriárka szankciós listára kerülne, akkor megnőne a gáz villanyszámla, betörnének a migránsok a házainkba, nemi átalakító műtéteket népszerűsítő filmeket vetítenének az ovikban és a bölcsiben, drágulna a farhát?

Figyelt kérdés
Vagy mi a vihar történne könyörgöm? Elvenné a micimackó a 13. havi nyugdíjat, amit Orbán 12 évig nem volt hajlandó fizetni? Vagy betiltanák lipsi muszlim dervisek a déli harangszót? Könyörgöm magyarázza el valaki, mitől lenne nektek attól rosszabb az életetek?

2022. jún. 2. 22:36
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:

00:07

Viccesek ezek a fidderdroidok. Tegnap még azt se tudták, ki az a Kirill pátriárka, ma meg már véres szájjal követelik, hogy védjük meg mert putyinista. Mer' aszonta a zOrbi meg a "közmédia".

2022. jún. 3. 00:22
 22/66 anonim ***** válasza:
30%
Jól van, ez már csak sárdobálás, szerintem mára hagyjuk abba! :)
2022. jún. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:
tudsz te magyarul írni? Úgy tudom, a magyar nyelvben nem szokás a szavak közepén betűket pontra cserélni.
2022. jún. 3. 00:26
 24/66 anonim ***** válasza:
19%
#22. Hagyjuk már, öreg! :) Nem most jöttünk a Holdról, a vak is látja, hogy a baloknak már megint az fáj, hogy itt nem Orbánt teszik helyre az Unióban, hanem ő csicskítja ezt a gittegyletet napról napra...és ha azt mondja, hogy Kirillt leveszitek a szankciós listáról és kuss, akkor bizony Kirillt leveszik a szankciós listáról és némi gágogás után valóban kussolnak is. Lehet tovább nyígni, meg készülni a 2026-os kétharmadra. :))
2022. jún. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
85%
#25 nincs ezzel baj, én nem bánom. mennyit hisztiztetek volna. jó ez így. szépen megeszitek amit a főztetek. én hátradőlve nézem, már mindjárt 400 az euró, jól haladtok!
2022. jún. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
21%

#26. "tudsz te magyarul írni? Úgy tudom, a magyar nyelvben nem szokás a szavak közepén betűket pontra cserélni."


Mondatot meg nagybetűvel kezdünk, ilyen szép égést is régen láttam. Egyébként le fogom lőni a poént, de az oldalba épített cenzúra miatt kell pontot tenni a tiltott szavakba, nyugodtan próbáld ki, hogy el tudod-e küldeni a válaszod anélkül! :)

2022. jún. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
21%
#28. Ó, igen. Az ellenzék tulajdonképpen ravasz módon nem is akart ám igazából választást nyerni, hiszen úgyis nyakunkon az államcsőd és az elkerülhetetlen bukás...immáron 12. éve ezzel sírdogálják álomba magukat a jóelvtársak. Hát, legyen nekik! :)
2022. jún. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
85%
#27 most valami mást kell kitalálni, miért vétózik Orbánod. kicsit sem lesz meg ennek a bőjtje, hiszen jár nektek a segíly! na majd csak figyeld! remélem az élelmiszerláncokat is kitúrjátok aztán mehetsz a cba-ba, hehehe
2022. jún. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
26%
Amikor kifogynak az érvekből és már nem tudják védeni a védhetetlent akkor szoktak átmenni magyar tanárba. Szánalmas egy banda.
2022. jún. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 A kérdező kommentje:
tipikus fideszes. miért akarsz olyant írni, amit cenzúráztok? :-)
2022. jún. 3. 00:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!