Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vége a rezsicsökkentésnek?

Terményes kérdése:

Vége a rezsicsökkentésnek?

Figyelt kérdés

Tőletek kérdezem tisztelt összeborulásra szavazók.

Ugyanis az lenne korrekt, ha most szépen elmennétek

a szolgáltatókhoz és elmondanátok: Mi nem szeretjük

ezt a kormányt .Velünk ne jótékonykodjon .Mi igenis

azt a villany és gázszámlát akarjuk fizetni, amit szeretett MSZP kormányunk sózott a nyakunkba.



2014. ápr. 8. 06:39
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

A rezsicsökkentés csak egy maszlag. Nem csak az MSZP alatt emelkedett a rezsi, hanem a Fidesz első éveiben is.

De a rezsi csökkentés nem kompenzálja a 27 %-os forgalmi adót és az élelmiszer, alapvető cikkek áremelkedését.

Ez a kormány ettől többet ártott az országnak, mint 25 év eddigi kormányai. Nem kellene Orbán maszlagját bevenni.

Pár év múlva a te szemed elől is elmúlik a narancsköd.

2014. ápr. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Jah, de akkor kérem az ÁFÁ vissza csökkentését és tranzakciós adót nem szeretném fizetni, mert úgy lenne fair. És kérem vissza a 300 alatti Eurót és a 400 alatti benzint is! Akkor jöhet a régi rezsi.

És még a havi 2x ingyenes készpénz felvételről is lemondok, mert kártyával és elektronikusan intézem a dolgaimat.

2014. ápr. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Ostoba kérdés.


Ha cserébe kapok 20%-os ÁFÁ-t, 260-as Eurót, tranzakciósadó-mentes bankolást, visszakapom a nyugdíjmegtakarításomat, visszacsökkentik a TB járulékomat a 2010-es szintre, stb, akkor egye fene nem kell a rezsicsökkentés.

2014. ápr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Adójóváírás visszaállításáért cserébe bármikor!
2014. ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Ha törlik a 3 autómról a baleseti adót, akkor röhögve kifizetem az "eredeti" rezsit, és még marad is a zsebemben.

Ja, és ahogy előttem is írják, a többit is kérném vissza (alacsonyabb ÁFA, kisebb benzinár... stb)!!!

2014. ápr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kovpet ***** válasza:
55%
Ne jótékonykodjon? Az megvan, hogy az én adómból fizeti a te rezsid csökkentését? Meg a sajátjukét, ami teljesen biztosan magasabb mint az enyém, így elvesz tőlem és nem ad.
2014. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Az értelemnek van vége, ha valaki bedől ennek a hülyeségnek. És mint láttuk, ezek 2 millióan vannak. És mielőtt valaki megszól: szavaztam és nem csak itt nagy a pofám. Nem hogy az utcán, de még a Fidesz hivatalos FB oldalán is, amit Viktor is olvas. Vagy inkább felolvasnak neki.
2014. ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Én Jobbikos vagy, de kifizetem a magasabb rezsit önként és dalólva, ha Viktorka eltörli:


-a 27% áfát és vissza állítja 25%-ra

-bank és tranzakciós adók eltörlése

-sárga csekk adó

-ha az euró árfolyama visszamenne 285-re és nem 307 ft-n lebegne

-jövedéki adó emeléseket eltörölné

-A benzin 330 ft lenne


Biztos kihagytam valamit, na szóval én kifizetem a több rezsit, de akkor ő is vegye vissza a hülyeségeit.

Hiába add vissza évi 20 ezer ft, mikor a másik oldalon elvett 150 ezeret.


Szóval kérdező ha elintézed ezeket, elsőként megyek az elműbe és fizetem a régit számláimat.


Ebben az országban minden és mindenki eladó. Mindennek meg van az ára. Van, akit meg lehet venni 20-30 ezer ft, van akit nem. Téged meg lehet venni ennyiért, meg a többi 2 millió birkát. Engem nem. De hát valaki ennyire olcsón adja magát, azaz ő baja :D

2014. ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
*vagyok
2014. ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

"Van, akit meg lehet venni 20-30 ezer ft, van akit nem."

Disznóval és csirkével is, mint az ábra is mutatta 6-án néhány településen. Ennyit ér nekik a hazájuk sorsa.

2014. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!