Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Szerintetek ha...

Fideszesek! Szerintetek ha Kirill pátriárka szankciós listára kerülne, akkor megnőne a gáz villanyszámla, betörnének a migránsok a házainkba, nemi átalakító műtéteket népszerűsítő filmeket vetítenének az ovikban és a bölcsiben, drágulna a farhát?

Figyelt kérdés
Vagy mi a vihar történne könyörgöm? Elvenné a micimackó a 13. havi nyugdíjat, amit Orbán 12 évig nem volt hajlandó fizetni? Vagy betiltanák lipsi muszlim dervisek a déli harangszót? Könyörgöm magyarázza el valaki, mitől lenne nektek attól rosszabb az életetek?

2022. jún. 2. 22:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
22%
Jujj putyin, jujj kirill stb stb...
2022. jún. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
12%

#51. Elolvastam a szánalmas töltött kérdésedet, még választ is adtam rá korábban. Az, hogy a beszélgetés elmegy más irányba is, teljesen természetes, erre írtam, hogy onnantól, hogy feltetted a kérdést, már nem kívánságműsor.


Egyébként nem úgy működik a dolog, ahogy te gondolod. A szankciós listáról nem azért kellett Kirillt levenni, mert valamiféle anyagi érdeket látunk mögötte, no persze tök érthető, hogy ennél tovább már nem jutottál gondolkodásban. Én például sem egyházi vezetők, sem sportolók, sem művészek szankcionálását nem tudom támogatni csak azért, mert oroszok. És most egy az egyben erről van szó, semmi többről. Talán ne tőlünk kérdezgesd, hogy ugyan miért ne szankciózzuk meg, ha már egyszer mindenki más is akarja és különben is olyan ciki kilógni a sorból (baloldali külpolitika dióhéjban), hanem esetleg az elmebeteg, hitvány Uniót b.szogasd, hogy kicsit több érvet sorakoztasson fel azon túl, hogy "most épp így fingotta el magát Zelenszkij és Washington, úgyhogy mi természetesen kérdés nélkül követjük"!

2022. jún. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
64%
A fideszeseket semmi nem érdekli, nem kell velük foglalkozni.
2022. jún. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
80%
55 „baloldali külpolitika” itt minden csak baloldali lehet, vagy libsi aki nem ért egyet veled?
2022. jún. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
18%
Anélkül, hogy reagálnék arra, ami az előző oldalakon ment: Kérdező! Te úgy gondolod, hogy a kérdésed stílusában semmi provokatív nincsen?
2022. jún. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
28%
#54. Elnyomtam egy ásítást...
2022. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
17%
#41 edig soroltam érveket. nem érdekel az ATV. nem várom hogy az EU kirakja Orbánt, miért tenné? nem az ő dolga. azt várom, hogy végre kezdjetek dolgozni az örökös szellemharc helyett. eredményeket várok. 12 évetek volt eddig rá, mindig 2/3-dal. annyi bejövő támogatással mint még a történelem folyamán soha. ehhez képest amit eddig sikerült összehozni, az enyhén siralmas. 12 éve folyamatosan nyertek, ti dolgotok az ország felvirágoztatása, nem a miénk a partvonalon kívülről.
2022. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
93%

#45 nem tökmindegy mit csinál az ellenzék? nem az ő dolguk a kormynzás. lehetnek ők is árulók, nem oszt nem szoroz. nem ők vannak korméynon.

Orbán azért áruló mert konkrétan folyamatosan elárulja a szövetségeseit, az EU-t és a NATO-t. ait nektek tetszik "ott csicskítja" az EU és a NATo egy klub. a szövetségeseink. te a suliban a munkahelyeden csak széttrollkodod a többiek munkáját?


az örvendezésről annyit, hogy azért az 5000 + 5000 mrd-t, az idei hiányt valakinek vissza kell majd fizetnie. sőt Paks2-t, kinai vasutat, most már a Fundant is. Ki fogja visszafizetni? te és a gyerekeid. megérdemled? igen. plusz tartsd el a fideszeseket. én nem fogom helyetted. attól mert most éppen kaptál valamit, még jönni fog a feketeleves.

igen, ez érv. a fidesznek van egy csomó felesleges beruházása, ugyanakkor nem törödik az oktatással és az egyszségüggyel. illetve lényegesen többet tesz saját zsebbe mint a korábbiak. azért sem az MDF sem az MSZP SZDSZ nem gyárott ennyi millirdost haveri körből. De még a Kisgazdák sem. szóval, igen, szerintem más prioritás kell. nekem az tetszik ahogy a balti államok vagy a skandinávok csinálják. nézd meg Finnország hol volt 100 éve és most. hogy jutottak idáig? szóval még példák is vannak, amiket csak le kéne másolni.


ennél rosszabb nem lett volna MZP-vel. Ha leállítja a Fundant, a kiani vasutat, a feleleges sportberuházásokat, már 1000 miliiérdokat nyerünk.

ezzel együtt gondolhatod hogy MZP alkalmatlan, és több kárt okozott volna, ezt nem fogjuk megtudni soha.


majd mások csinálnak más ellenézeket, engem ez már nem érdekel.

én lemondtam már erről az országról. a népet nem lehet lecserélni, én meg csak egyszer élek, és nem vagyok Jézus. szóval mindeki boldogul ahogy tud. meg ott ahol tud.


sok boldogságot a még 20 évnyi Orbán kormányhoz. jó lenne ha végre az országért is elkezdenétek dolgozni.

2022. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
93%
#52 " Én például sem egyházi vezetők, sem sportolók, sem művészek szankcionálását nem tudom támogatni csak azért, mert oroszok" nem is ezért került rá a szankciós listára mert orosz. hanem mert aktívan támogatta a háborút.
2022. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
71%
hehe, tetszik, hogy az #58-at leszavaztátok, szóval nem akartok dolgozni
2022. jún. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!