Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit gondol arról, hogy...

Ki mit gondol arról, hogy Ungár Péter is azt állítja, hogy z LMBTQ el akarja törölni férfi és nő fogalmakat?

Figyelt kérdés

[link]


16:30-tól.

A "nembináris" meghatározásról beszél. Lényegében ugyanazt mondja, amit a jobboldali kritikusok, hogy a nő és férfi fogalmakat el akarják ezzel törölni.



2022. jún. 4. 01:08
A kérdező szavazást indított:
Igaza van
Nincs igaza
37 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Öhm.... lehet rossz a link, de abban amit küldtél, ilyet nem állít.

Abban a Prideról és annak szélsőségességéről beszél.


Elég durva, hogy ilyen hosszúságú tartalmakat nézel, és ennyire nem érted mi a téma éppen....

...vagy direkt ragadod ki a kontextusból, hiszen úgy időzítetted a linket, hogy a felvetett téma lemaradjon...

2022. jún. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

"...és azt mondja, hogy nem bináris, és ráadásul filozófiailag is olyan dolgokat állít, amik teljesen képtelenek, hiszen elveszik a nőnek és a férfinak a definícióját, és alapvetően az egész egy feltűnési viszketegségről szól"


Nem baj, ha buta vagy (majd segítek), csak legyél kicsit figyelmesebb.

2022. jún. 4. 01:56
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Már ez is mindegy csak a háborút hagyják abba.
2022. jún. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Fsms ***** válasza:
65%
Mit változtat meg? Semmit. Tipikus fideszes viselkedés, hogy eltakarja a csőd szélén vergődő ország gondjait.
2022. jún. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
4 Mióta is vagyunk csődben? Unalmas már ez a libbant mantra,a balosok még ennyit sem csinálnának a közjóért.
2022. jún. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Bár annak a két kislánynak lennének most ilyen gondjai, akiket a keresztény, családvédelmi állam magára hagyott. Ha a gyámügy, családvédelem, védőnői intézmény is ilyen fontos lenne, mint, hogy ki, milyen nemü, lehet még ma is élnének.
2022. jún. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

#4

Oké, tegyük fel, hogy a csőd szélén vagyunk. A Facebook LMBTQ népszerűsítő hírdetéseket dob fel pl. nekem, olyan civil szervezetektől, akiket az EU pénzel. Remek dolog, hogy a csőd szélén vagyunk, háború, energiaárak, élelmiszerválság és az EU a saját hülyítésünkre költi a pénzünket. De nem is várom el, hogy megértsd, amit írok, hisz a telex nem mondta meg, mit gondolj erről, ezért a kognitív disszonancia és a bekorlátolt világnézeted csak annyit enged meg, hogy tereld a témát, ahogy azt itt is teszed.

2022. jún. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%

7.

Egy pipa ment,többet nem enged a rendszer :)

2022. jún. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Hanna S válasza:
2%

#8

Hát igen.

2022. jún. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5%

Hogy is szól az a német vers:

"Először a nembinárisokért jöttek,

De nem szóltam, mert nem voltam nembináris"

Várj, nem, még egyet is értettem velük, hátha akkor engem nem visznek el később.

Peti, szánalmas vagy!

2022. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!