Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tegnap pezsgőt bontottam,...

Tegnap pezsgőt bontottam, akkor én most nem vagyok magyar?

Figyelt kérdés
Tegnap volt ugye a triatlon évfordulója. Én ezt egy üveg finom francia pezsgővel ünnepeltem meg, halk jazz mellett elkortyolgattam, én így emlékeztem. Ettől még lehetek turulmagyar hazaffy?

2022. jún. 5. 21:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%

Troll kérdésnek jó.

De ha valóban ezt tetted egészségedre.

Akinek "fáj Trianon" az megemlékezik.

Aki lesz@rja az lesz@rja.

Valahogy évek óta nem tudok meglepődni már az ilyeneken.

2022. jún. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagy magyar, legfeljebb ezt a nyelvet beszéled. Kár, hogy egyedül ünnepeltél, szomorú, hogy még a belpesti libsi "értelmiség" sem igányli a társaságod, de talán fogsz majd magadnak chaten egy kisfiút, akivel eljátszadozhatsz, hogy kiéld a deviáns hajlamaid.
2022. jún. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
22%

Már hogyne lennél magyar. Sőt egy elvű fideszes vagy.

Köztársasági elnök asszony megmondta, hogy nem a veszteségeinket siratjuk, hanem a gazdagságot ünnepeljük. Te csak követted az utasításait. 😄

2022. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
5%

"Ettől még lehetek turulmagyar hazaffy?"


Az nem, de normális magyar ember annál inkább!

2022. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
69%
Ez a kérdés egy szánalmas provokáció. De nem ez a súlyos, hanem hogy a baloldaliak még tapsolnak is hozzá.
2022. jún. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
56%
Annyi biztos, hogy ezzel most felsültél, és csak a hozzád hasonló mélylibbantak, és rémisztő képződmények tapsikoltak neked. ;)
2022. jún. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!