Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A telex.hu nevű mainstream...

A telex.hu nevű mainstream propaganda oldal miért mosdatja Amber Heardet?

Figyelt kérdés

[link]


Egy bicskanyitogató cikk, ami leginkább azt sugallja, hogy a #metoo fontosabb az igazságnál. A legtöbb törzskommentelőjüket is kiakasztotta a cikk.


Sajó Dávid pl. a végén Heardet sajnáltatja, aki a sivatag közepére kellett visszavonuljon... Azt kifelejti, hogy a milliárdos villájába, de mindegy is. Folyamatosan feltételes módba beszél Heard bűnösségéről, holott egyértelmű, bírósági döntés született. Nagy bölcsességként azt mondja, hogy ne ítélkezzünk a teljes kép ismerete nélkül, pedig talán már épp eleget tudunk ahhoz, hogy ítélkezzünk, és nem mellékesen ő az éllovasa volt a bemondás alapú ítélkezésnek... Minden egyes mondata egyszerűen nevetséges.



Ennyire a woke seg*éből szemlélni a dolgokat, ez kb. az Origo, csak baloldalon.



2022. jún. 7. 14:39
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
57%

Ezt miért nem a telex.hu nevű mainstream propaganda oldaltól kérded?

Mi magyarok vagyunk, nem újságirók

2022. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom.
2022. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
70%
Mert ezt a parancsot kapták.
2022. jún. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
34%

A telex nem mainstream propagandaoldal.

Mars vissza troll oda, ahonnan jöttél. A valódi agymosott orbánpropaganda világába!

2022. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

#4

Guardian, CNN, Sun stílusa áll legközelebb hozzájuk, amikre leginkább ezek a jelzők illenek.

2022. jún. 7. 14:45
 6/37 anonim ***** válasza:
70%
Telex a libsik Vadhajtása.
2022. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
21%
Tényleg sajnálom, hogy neked fegyvert tartanak a fejedhez, hogy márpedig ezt kell olvasni, nehéz lehet keresztény, konzervativ hirvivőnek lenni ebben az országban, igazán
2022. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
37%
Sajó világ életében egy vicc volt, sose volt normális esze.
2022. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

#7

Én legalább más véleményét is meghallgatom, még ha nem tetszik, akkor is. Ha ez neked negatív dolog, csak magadat minősíted.

2022. jún. 7. 15:05
 10/37 anonim ***** válasza:
61%
Bár a más vélemény nem hiszem, hogy annyira örül neki, hogy egyből propagandázod, de lelked rajta, én legalább minősithetem magam...
2022. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!