Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy polgári ellenállásba kezdett 60 tanár?

Figyelt kérdés

Polgári ellenállást jelentett be a Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium közel hatvan tanára.


[link]



Mi a véleményetek?



2022. jún. 9. 13:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
23%
20-as, azért, mert mondjuk a versenyszférában produktívnak kell lenni és a tapasztalataim szerint ez problémát okoz sok embernek😃
2022. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:

21

Látva az Aldi árufeltöltőit, egy kis fizetésű tanárnak se okozna ez teljesíthetetlen munkát, karrier biztosított, és a fizetés is sokkal több lenne. Íme:

[link]

2022. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
81%

#21 Tanítottál már másokat? Gondolom nem, mert nem írnál ekkora hülyeséget. Én évente egyszer oktatok kb. 20-25 embert a cégnél egy adott témával kapcsolatban, de így is kb. egy hét a tudásanyag összegyűjtése, rendszerezése és gyakorlása.


Melyik a produktívabb munka, tudást átadni, vagy megnyomni kettő gombot a gyártósoron?

2022. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
18%

23,na jó hagyjuk, látszik hogy életedben komy munkát nem végeztél😃. És igen, tanítottam másokat.

21#

2022. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
91%
Egy tanár akkor produktív, ha a diákjai tudnak. De ez sok összetevős dolog. A melós (vagy akár a mérnök) is hiába szorgalmas, attól még a cége csődbe juthat. Akkor őrájuk is köpködhetünk???
2022. jún. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
16%

23

Okos ember azt választja, amelyik többet fizet. Ha a 2 gomb megnyomása a gyártósoron, akkor azt.🙂

2022. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
78%

"Okos ember azt választja, amelyik többet fizet. Ha a 2 gomb megnyomása a gyártósoron, akkor azt.🙂"

Inkább aki nem lát tovább az orránál, nem érdekli a gyermekei, unokái jövője, csak a saját pillanatnyi igényei.

Ha az összes tanár elmenne Aldiba vagy gyártósorra, mert ott másfélszer több a fizu, akkor ki tanítaná a következő nemzedéket? Ha senki, milyen következményei lennének annak a magyar társadalom jövőjére nézve?

2022. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
100%

#24 Egész életemben fizikai munkát végeztem. Gyerekként a földön gazoltam, kapáltam és szedtem a gyümölcsöt, zöldséget, majd felnőttként járműszerelőként. Egyszerűen továbbképeztem magam és szellemi munkával jelenleg több pénzt keresek. Sőt, mi a mai napig vágunk disznót. :)


#26 Valaki a pénzért dolgozik, valaki pedig hivatástudatból.


Felőlem lehet lenézni a tanárokat, csak aztán ne lepődjön meg senki, ha csak bemennek a terembe és benyomnak valami ismeretterjesztő filmet. Végülis csak a gyerekek fogják ennek a kárát látni. Öljük ki a tanárokból a hivatástudatot. Biztos sokan akarnak pedagógusok lenni, ha nem csak alamizsnát kapnak, de még meg is vetik őket.

2022. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
18%

27

Túlbonyolítod. Vannak jól fizetett tanarak, nem is kevesen. Aki a több fizetést nyújtó állást választja, az pont érdekli a gyermekei, unokái jövője, mert bírja taníttatni őket akár magánúton is.

2022. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
2%

27-es, te miről beszélsz? Hol tudna már egy ellustult tanár, 0 kondícióval, úgy, hogy az életében fizikai, vagy tulképp komoly munkát nem végzett, egy aldiban ládákat pakolni, meg békát húzogatni? A mentő vinné el!

Az nem úgy van, hogy gondolok egyet, aztán váltok valamire. Főleg nem, ahol magasabbak az elvárások, magasabban kvalifikált dolgozókra van szükség. Hogy mehetne már oda egy tanár? Mikor évekkel évtizedekkel vannak lemaradva és soha se dolgoztak, nem voltak számonkérve.

2022. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!