Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy polgári ellenállásba kezdett 60 tanár?

Figyelt kérdés

Polgári ellenállást jelentett be a Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium közel hatvan tanára.


[link]



Mi a véleményetek?



2022. jún. 9. 13:12
A kérdező szavazást indított:
Felháborító a tanárok viselkedése,nincs joguk ezt tenni 😠😤
Mindegy,had csinálják,úgyse érdekel senkit sem 🥱😴
Támogatom őket,minden joguk megvan hozzá 😎🤓
49 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
43%
Jó sok :D De tényleg ennyire töketlen sereget, mint a tanárok...
2022. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
72%

Most olvastam.


Eléggé ambivalens érzelmeim vannak. A felháborodásukat megértem pl. a sztrájkjoguk abszurd beszűkítése miatt, ugyanakkor eléggé kitolnak a most érettségizőkkel, akik viszont teljesen ártatlanok a dologban. Nekik egy év csúszást is jelenthet, hogy nem tudnak felsőoktatásban kezdeni emiatt.

Én tanárként biztos, hogy az érettségit nem szabotáltam volna el. A többit még inkább megértem.

2022. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
77%

Hogy többet akarnak keresni, mint egy gyorséttermi dolgozó? A pofátlanja!

Még azt hiszik, hogy csak azért, mert építik a jövőt, tanítják és nevelik a jövő nemzedéket, már mindent lehet!? (Irónia)


Elképesztő, hogy néhány ember nem tud két gondolatnál tovább gondolkodni.

2022. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
29%
Úgy kell azt, mi a brantért bírnák már ki azt a két hetet, amíg vége a vizsgáknak...
2022. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
19%
Tapasztalatom szerint a jó tanárok nem szoktak sztrájkolni, bár őket meg is fizetik, mert annyi magántanítványuk van, hogy az hihetetlen. Az alja szokott cirkuszolni.
2022. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
43%
Halottnak a csók. Még 600 is semmi.Ilyen hozzáállással semmit nem érnek el. 80 százalék azt mondja, hétig nincs oktatás, gyerekre vigyázás, akkor elérnének valamit. így csak röhög rajtuk a kormányunk. Ezzel a kormánnyal, csak így lehetne tárgyalni.
2022. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
81%

STOP tanárok! STOP oktatás! STOP kritikus gondolkodás!


Aztán majd megy a majom csapkodva a tanáriba, mert a gyereke a szorzótáblát sem ismeri. Megnézném a képét, amikor a tanár fapofával válaszol, hogy "kis pénz, kis foci".

2022. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
24%
A tárgyalásokat támogatom, ami itt történt az totálisan elfogadhatatlan egy pedagógustól, illetve ők csak pedagógusnak vallják magukat!!
2022. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
27%
Ez nem kritikus gondolkodás kérdése. Egyetértek, irtó sz.rul vannak megfizetve, lázadjanak, de ne úgy, hogy az érettségizőknek kell meginni a levét. Bírják már ki ezt a nyomorult 2 hetet, ne kelljen ezért egy egész évet elcseszni a gyerekektől.
2022. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 hypno ***** válasza:
36%

Ha lenne vér a pucájukban, az összesnek azt kellene mondania, hogy Ácsi!

Nem számít, hogy ki issza a levét. Amíg nem teszik, körberöhögik őket.


Mondjuk kibicként könnyen mondom, de ha az összes tanár letenné a munkát, a kormánynak mozdulnia kellene, mert ráégne a dolog.

2022. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!