Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Ellenzékiek! Mi a...

Kedves Ellenzékiek! Mi a véleményetek erről? (Leirás!)

Figyelt kérdés
Szerintetek ha most MZP lenne a miniszterelnök , akkor hibátlan, földi paradicsomban élnénk? Megoldaná a forint gyengülését? Megoldaná az árak drágulását? Megoldaná a c1gányok okozta félelmet a városokban? Megoldana minden problémát, ami miatt most 0-24 siránkoztok? Politikai hovatartozás nélkül írom, szóval mellőzzétek a személyeskedést. Se fideszes, se ellenzéki , se semmilyen párti nem vagyok.

2022. jún. 15. 00:16
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
2022. jún. 16. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
#21 nahát én erre a fröcsögésre nem vagyok kíváncsi! tényleg nem elég hogy nyertetek? nincs tennivaló? szerintem rengeteg van, a feladatokra kéne koncentrálni, nem a többiek cseszegetésére, vége van már a választásoknak. ehhez képest baromi frusztrált vagy kérdező. elnyomnak téged az ellenzékiek?
2022. jún. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Itt bebizonyosodik, hogy a kérdezőnek nem az volt a baja az átkosban, hogy nincs demokrácia, hanem az, hogy nem ők uralkodnak. Most ők uralkodnak, de még a látszatdemokrácia is felháborítja őket.

Mikor nyugodnál meg, kérdező? Ha betiltanának minden ellenzéki pártot?

2022. jún. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

Orbán fizetésemelése mekkora pofátlan húzás volt?! Az még a Holdról is látszik! Fideszes te ennek is képes vagy tapsikolni?!

Közben 28.500 Ft (70 euró!) a havi min. nyugdíj!

Tipikus nyomos kormányzás, Kádár ezt nem lépte volna meg!

2022. jún. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne menjünk el szó nélkül amellett, hogy a kérdezőnél hogy kibújt a szög a zsákból xD A #6 válaszában leírja, hogy hazudni nem szokott majd rögtön a következő mondatban azt hazudja, hogy ő semelyik párthoz nem tartozik.

A kérdésben is azt írja, hogy politikai hovatartozás nélkül írja, kerüljük a személyeskedést, majd ő kezd személyeskedni a comment szekcióban. Ez igen szánalmas.

És akkor még azt hiszi mi pukkadunk meg az irigységtől lol

Hát nem tudom én személy szerint csak röhögni szoktam meg néha kicsit szánakozni is felváltva, ha a magyarokról van szó, igaz én hosszú évek óta külföldön élek, ahol minden nap megerőszakolnak még férfi létemre is meg felrobbantanak miközben éhen halok a szegénységtől xDD

2022. jún. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Ellenzéki vagyok és MZP-re szavaztam. Nem hiszem hogy földi paradicsom lett volna ha ő a miniszterelnök.


Viszont megkaptuk volna az uniós pénzeket és könnyen lehet hogy végre szakértők is szóhoz jutottak volna (szakértői kormányzás). Hamarabb lenne eurónk és nem attól rettegnék hogy kivágnak minket az EU-ból.


A közmédiát kellene még nagyon sürgősen visszaállítani mert ott egyenesen diktatórikus állapot van. Illetve az is tetszik hogy azt akarta bevezetni 1 kormány max csak 8 évig lehessen így megakadályozva azt hogy valaki korlátlan ideig hatalmon lehessen.


A másik a korrupció. Mindenki korrupt, de amit a Fidesz művel már művészi. Mészáros Lölö és a többiek meg lennének adóztatva meg kaszinók stb amire nagy szükség lenne illetve a versenypiaci helyzet is jobb lenne. Erre nagy szükség lenne pláne most a gazdasági helyzet miatt.


DE MIÉRT NINCSENEK MEGADÓZTATVA A KASZINÓK??? Ja mert a korrupció mindent átitat....


És mi Orbán programja? Ja hogy:

-minden ami ellenzéki az magyar ellenes

-Soros

-Gyurcsány

-migránsok

-Brüsszel az rossz


Orbán marhaságai miatt az Ukrajnai háborúban is sokan az oroszoknak drukkolnak amitől az agyam leszakad. Illetve folyamatosan távolodunk az EU-tól. Nemzetközi színtéren meg szinte nincs már 1 barátunk se. Mindenki utál minket kb.


Ezzel szemben MZP sokkal jobban együttműködő. Több diplomás több nyelven beszélő szakember. A beszédében vannak hibák de messzemenően több benne a szakértelem mint bárki másban.


Magyarország egyre inkább kezd hasonlítani Oroszországhoz. Facebookon is sorra ki vannak cenzúrázva a kommentjeim pedig nem sértőek.


A magyar gyerekek is egyre rosszabbul teljesítenek. Ingatlanárak nevetségesek drágák hála a CSOK-nak meg a babavárónak (amitől természetesen nem született több gyerek). Felsőoktatás tönkretéve. Egészség ügy/oktatás stb stb....


1 euró meg 400 forint már. Illetve az összes EU-s ország megelőz lassan minket.


Örömmel tapsolnék a Fidesz-nek is de a tendenciával van a baj, hogy kb tönkremegy az ország. De természetesen az M1 ezt úgy adja elő mintha mi lennék az EU koronázatlan királyai.


A legnagyobb bajban meg mit csinál Orbán?? Ja megemeli a fizuját 2.5x szeresére... A tanároknak meg meg titlja, hogy sztrájkoljanak... Az agyam eldobom :D


A Fidesz birkákat tényleg nem zavar semmi sem. Egyszerűen bármi meg lehet tenni a magyarokkal akkor is tapsolnak Orbánnak :D

2022. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Azt ti amúgy vágjátok, hogy a benzinárstop és élelmiszer árstop miért van újra és újra kitolva? Én hónapokkal ezelőtt megmondtam, hogy megint ki lesz, amikor még találgattak. De ezt lehetett tudni már akkor is, pusztán abból a tényből, hogy egy meggyorsított infláció végzetes lenne gyakorlatilag a teljes állami szektorban dolgozóknak, így akármennyire is vállalhatatlan ekkora manipulációval baszkurálni a piacgazdaságot és akármilyen káros is, nem nagyon tudnak mást tenni, mert így ma-holnap még nincs teljes katasztrófa. Elég csak a tanárokra, tűzoltókra - bárkire gondolni, szóval hiába eltávolodunk a többi országtól, elértéktelenedig a valuta és az árszínvonal különbség az eddigihez képest is megkétszereződik, akkor is ezt fogják tenni, mert nem nagyon tehetnek most mást.


De ez mindig is túl komplex lenne ahhoz, hogy az ilyen agyilak zokni prolik, akik leragadtak ott hogy "zajos peti" meg hasonló stílusban szektáskodnak a hírtv platformjain, valaha is eljussanak idáig hogy lássák is mi történik, lásd a kérdezőt. Sajnos...

2022. jún. 17. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
6%

Én ellenzéki szavazó vagyok és MZP-re szavaztam, és nem gondolnám, hogy sokkal jobb lenne a mostani gazdasági helyzet (még akkor sem, ha a koronavírus alatt megkapták volna az ország vezetését, és nem felelőtlenül leállították volna a fél országot amelynek a mostani inflációnak szerintem nagy része köszönhető), sőt vannak olyan elképzeléseim is, hogy egy kicsit még rosszabb is lenne, viszont Ő nekik volt egy programjuk miszerint visszaállítják egy igazságosabb választási rendszert, a közmédiába behívhatnak majd olyan szereplőket is akikkel nem értenek egyet, és egyéb olyan intézkedéseket vezetnek be amellyel majd 4-8 év múlva kitermelődhet egy olyan ellenzék amely jobb lesz a Fidesztől és a DK-tól (ez persze nem egy óriáis kihívás), amelyet már nem tudnak Orbánék és Gyurcsányék felszalámizni, mivel nem lesz akkor közvetlen ráhatásuk az egyes pártokra. Én ezért szavaztam az ellenzékre (persze MZP-nek a JOBB! oldali gazdaságpolitikát, amit már libertariánusnak is hívott a Fidesz, nagyon támogatandónak tartok), hogy egy napon majd lehetősége legyen az országnak egy jobb képességekkel bíró pártok közüli listából szavazni.


Persze lehet egyik napról a másikra gondolkodni, mint ahogy a #37 is teszi, de ezt már (legalább) 32 éve tesszük és nem jutottunk túlságosan előrébb, a mai napig ugyanazokat a köröket futjuk, az egyes problémákat vagy nem sikerül megoldani, vagy az idő elmúlásával fokozódnak is.

2022. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Én egyiknek sem hiszek, de Gyurcsányban azt becsülöm, hogy beismerte a hibáit, és most sem hazudott a vagyon nyilatkozatában. Nos szerintem ez a sok parasztvakítás mint az árstoppok, tényleg csak görgetik magunk előtt a problémákat, nem oldanak meg semmit. A fizetésemelések, az adócsökkentés és a korrupció visszaszorítása lenne az igazi megoldás. Ezek a megoldások nem valószínű hogy meg fognak történni, és ezért nem kizárólag a politikusok a hibásak, hanem az olyan emberek, akik jól akarnak élni munka nélkül, mások kizsigereléséből! Amióta a Magyar állam létezik az elmúlt 1000 évben, mindíg mindenki kihasználta a becsületes embereket, és ez a jelenség nem fog változni a közeljövőben!
2022. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
56%
Az írások is bizonyítják , hogy egymásra mutogatnak az emberek, mert az az egyszerűbb......Nem jobban élnénk ha egymást segítenénk a probléma megoldásában? Néha úgy érzem hogy az óvodában vagyok, pici gyerekek között.
2022. jún. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!