Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Ellenzékiek! Mi a...

Kedves Ellenzékiek! Mi a véleményetek erről? (Leirás!)

Figyelt kérdés
Szerintetek ha most MZP lenne a miniszterelnök , akkor hibátlan, földi paradicsomban élnénk? Megoldaná a forint gyengülését? Megoldaná az árak drágulását? Megoldaná a c1gányok okozta félelmet a városokban? Megoldana minden problémát, ami miatt most 0-24 siránkoztok? Politikai hovatartozás nélkül írom, szóval mellőzzétek a személyeskedést. Se fideszes, se ellenzéki , se semmilyen párti nem vagyok.

2022. jún. 15. 00:16
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem jó eséllyel kiegyezne az EU-val, amivel elérnénk azt, hogy több támogatás jöjjön, sőt, talán még az elmaradt Norvég alap támogatást is megkapnánk, stb.

Ha a jegybanki alapkamatot megemelnék, ahelyett, hogy szándékosan mesterségesen gyengén tartanák a forintot, hogy ebből is kaszáljon az állam, na az sokat jelentene.


Csodákra nem képes, nem is várjuk, Tudjuk, hogy a Fidesz mekkora bajt csinált és most is csak tolja maga előtt ahelyett, hogy megoldaná, na meg ujjal mutogat másokra, ahelyett hogy a legcsekélyebb önkritikát is gyakorolnák. Pedig nagyon nem ártana!

2022. jún. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Az ellenzek is csak orbanra mutogat, es nem ismernek be semmit
2022. jún. 15. 00:39
 3/43 anonim ***** válasza:
94%
Miért, ki van 12 éve teljhatalommal kormányon, talán az ellenzék?! :D
2022. jún. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
87%

Én nem

Hiszem, hogy minden problémát tudna kezelni . A felhalmozott problémák fejeben ez kb elvárhatatlan. De! Nem feltétlen a fölösleges közeli ismerősei bevételével lenne elfoglalva, hanem talán valamit tudna segíteni . Most nézzük milyen lépések voltak eddig. A megválasztott embernek , Gyakorlatilag semmi, ami tényleg segíti a lakosságot.


Nem vagyok feltétlen ellenzéki, de annyit látok , hogy ez gyakorlatilag egy ország ami lassan elveszt mindent .


Nem tudott volna mindenen segíteni, mert ilyen pozícióból indulva kb lehetetlen lett volna . Az ellenzékiek nem azt várták, hogy rögtön paradicsom lesz, inkább remélték a javulást . Valahol itt van egy holt pont. Lett volna lehetőség megmenteni és feljebb hozni azt, ami most lassan a melybe süllyed .


Senki sem várt csodát, inkább egy koncepciót ami legalább segíti a válság okozta nehézségeket . De szerencsére van kormányunk és minden meg van oldva:) Öröm

Volt önökkel játszani :) már ha értik sz utalást :)

2022. jún. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
44%

Se fideszes, se ellenzéki, se semmilyen párti nem vagyok.”

Ne hazudj!

2022. jún. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

5/5

Hazudni nem szoktam. Semmilyen parthoz nem tartom magam. Minden partban van egy ket dolog amivel egyet ertek es egy ket dolog amivel nem ertek egyet.

2022. jún. 15. 01:16
 7/43 A kérdező kommentje:

3-as


Jo pár dolgot elarul, ha mar ennyi ideje nem jon ossze nekik. Lehet hogy valamit megiscsak rosszul csinalnak, nem? :D

2022. jún. 15. 01:16
 8/43 anonim ***** válasza:
98%
nem mindegy? dicső kormanyod tetteire koncentrálj. a gyönyörűséges inflációra és a 400-as euróra. szép eredmények, büszkék lehettek rá
2022. jún. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 meszike91 ***** válasza:
98%
Nem lopna, már ezzel előrébb lennénk. Amúgy a mostani problémák javát a fidesz elmúlt 12 éve csinálta
2022. jún. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Törekedne rá hogy ezeket megoldja.de pl eurót sem lehet egyik napról a másikra bevezetni tehát még nem lenne itt a kánaán.nem.is értem,te azt hiszed hogy 2 hónap alatt minden megváltozhat?
2022. jún. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!