Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Ellenzékiek! Mi a...

Kedves Ellenzékiek! Mi a véleményetek erről? (Leirás!)

Figyelt kérdés
Szerintetek ha most MZP lenne a miniszterelnök , akkor hibátlan, földi paradicsomban élnénk? Megoldaná a forint gyengülését? Megoldaná az árak drágulását? Megoldaná a c1gányok okozta félelmet a városokban? Megoldana minden problémát, ami miatt most 0-24 siránkoztok? Politikai hovatartozás nélkül írom, szóval mellőzzétek a személyeskedést. Se fideszes, se ellenzéki , se semmilyen párti nem vagyok.

2022. jún. 15. 00:16
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
a fizetések emelése, mivel nincs mögötte valódi érték, sima pénznyomtatás, ami jelen helyzetben nem túl szerencsés, mert tovább erősítené az inflációt
2022. jún. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

#38

Már nem azért, de elmondanád, hogy ezt a "Persze lehet egyik napról a másikra gondolkodni, mint ahogy a #37 is teszi, de ezt már (legalább) 32 ..." hogy sikerült kihámoznod?


Te végig arról írsz, hogy mi alapján tettél hitet az egyik listát vezető párt jelöltje mellett, én viszont egy gazdaságpolitikai következtetést vontam le abból, hogy most mit miért tesznek. Te politizálsz, ami én írtam annak meg semmi köze hozzá, azt fejtettem ki hogy a kormány jelenlegi döntései mögött milyen okok és tényezők húzódnak meg, mit értesz az alatt, hogy "egyik napról a másikra" gondolkodni, hogy jön ez ide? Egy szakmai kérdés értékelése állásfoglalás nélkül, az neked hol kapcsolódik az életvezetésemmel? Egyébként én pont azt gyanítom, hogy összetettebb, tervezettebb és hosszabb távú életstratégiám lehet a tiednél.


Ezt azért is írom, mert ilyen hosszú, kifejtett szöveget, amit ilyen terjedelemben nehéz félreérteni, ennyire durván nem tudsz értelmezni sem, akkor bohócot csinálsz magadból és az egész addigi okfejtésed komolyságát is elveszted. Ha hivatkozol valamire, legalább azt tudd, hogy mit írsz.

2022. jún. 18. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes a mostani hírek fényében visszanézni ezt a kérdést. Összefoglalva szerintem 2 irányból lehet megközelíteni azt a helyzetet, amiben most vagyunk.


- Az egyik a kérdező féle emberek. Sima drukkerek, a politikához semmit még csak nem is konyítanak, ideologizált címkéket dobálnak amivel kimosták az agyukat az erre szakosodott kommunikációs csatornákon keresztül, és identitásbeli kérdésnek tekintik az egészet. Szeretnek az erősebb felé húzódni, így az aktuális hatalom a megfelelő stratégiával jól be tudta hálózni őket hogy önként szolgálják ki a számukra is ártalmas manipulatív hatalomgyakorlást.


- A másik a oka pedig a politikai zombik, akik bár aktívan osztják az észt a közügyben és okos polgárnak tekintik magukat, de alkalmatlanok a szavazati jogukhoz, mert az irányíthatóságukkal ugyanúgy egy ilyen jellegű vezetést termelnek ki. Lásd a #38-as válaszolót, aki egy rém egyszerű, teljesen egyértelműen a kormánnyal kritikus kommentet sem tudott értelmezni, csak annyira 2 bitessé csökkent az intelligencia szintje, hogy egyes kulcsszavak azonnali hatást váltanak ki az agyában és nem már nem tudnak tartalmakat feldolgozni, ha az kicsit komolyabb a lebutított kommentháborús, beszólogatós változat. Hozzájárulnak ahhoz, hogy Orbán azt üzenje nekik, köszönöm, hogy vagytok nekem, erre tudunk építeni.


Most itt tartunk, hogy mindenki issza a levét, mivel nem robbant fel egy gáztározó sem és szerződésekben sem történt változás, semmi olyan nem történt, ami váratlan volt és azonnali intézkedést váltott volna ki. Tehát ezekkel az intézkedésekkel is tüzet oldanak, amivel kivártak az utolsó utáni pillanatig, ahelyett, hogy korábban is kommunikálták volna hogy csökkenteni kell a kiadásokon, ezért kell majd változtatni az adózáson, korlátozni a energiakedvezményezettek körét. A populizmus eredménye és a sok naiv emberé, aki felnőtt létére még lélekben gyerek.

2022. júl. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!