Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még mindig örülsz a választás...

Még mindig örülsz a választás eredményének?

Figyelt kérdés

Az extraprofit adóval sikerült becsomagolni a megszorításokat, amiket végül mégis a emberek fizetnek meg.

A CSOK és babaváró támogatással sikerült elérniük, hogy a középkorú, egzisztenciával rendelkező réteg szebb házba költözzön, felértékelődjenek az ingatlanok és a fiatal pályakezdők elrettenjenek a gyermekvállalástól. Hiszen ma a fiatalok többsége nem fog gyereket vállalni 20-25 évesen egy bizonytalan kapcsolatba. Ennek egyenes eredménye lesz a nyugdíjkorhatár emelése.

Sikerült megvédeni az országot a háborútól, mégis háborús vészhelyzet van és rendkívüli jogrend.

Hatósági áras a benzin és több élelmiszer, mégsem tud az átlagember kedvére élelmiszert vásárolni. Tényleg luxus, ha egy kiló sajtot, vagy egy rúd szalámit enne valaki?

De legalább nincs LMBTQ. Végülis sikerült elültetnie a kormánynak a közbeszédben, ahol korábban szó sem igazán esett róla.

A ti fizetésetek is emelkedik évközben? Mert a politikusoké igen.



2022. jún. 15. 09:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
56%

Tökéletesen jellemzed az átlaglibsi narratívát.

Ha van rezsicsökkentés, akkor azt közpénzből fedezik. Ha mégsem közpénzből fedezik, akkor máshonnan vonnak el forrásokat és minden összeomlik. Ha mégsem omlik össze minden, akkor majd megbüntet minket az EU, mert engedetlenek voltunk. Ha mégsem büntet az EU, akkor Orbán Putyinbérenc, mert még mindig orosz olajat vesz. Ha már nem vesz orosz olajat, akkor Orbán hibája az, hogy az égig emelkedtek a benzinárak. Ha árstopot vezet be, akkor azt az én adómból fizetik. Ha nem az én adómból fizetik, akkor máshonnan vonnak el forrásokat...

Aztán csodálkoznak, hogy már 4x buktak.

2022. jún. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom kérdező felfogtad-e amit mondtam : a balliberális kormányok alatt a multik adták monopol helyzetből a vízt, gázt, villanyt és emelték amennyire csak akarták. Most ezt nem kell megfizetned!


Amikor a világpiaci ár csökkent még akkor is gázáremelés, villanyáraelések voltak. 13x emelték a gáz hatósági árát anno....

2022. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
36%

9# "... Például a közutak karbantartásából, az energetikai fejlesztésből, a vasúthálózat korszerűsítéséből, az egészségügyből, stb...."


A ballibek alatt folyton emelkedett a rezsi mégsem fejlesztettek semmit. Eladták a vasút egy részét inkább. Miről is pampogsz akkor?😂

2022. jún. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
63%

"Igen, még mindig örülök. El sem merem képzelni, mi lenne, ha egy hatan hatfelé banda próbálná meg kezelni ezt a helyzetet, pláne azután a műsor után, amit a választás után műveltek."


Akkor meg menjünk egyenesen a lopás és a szar gazdaságpolitika felé, amerre a Fidesz megy?

2022. jún. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
69%

#13

Akkor lépjünk ki az unióból, ez a Fideszesek álma. 🤣

2022. jún. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
27%

Inkább tanulna a baloldal a hibából és fejlődne. Nem sikerült nyerniük, mert már az előválasztáson kibukott, hogy a felek gyűlölik egymást és versengenek a hatalomért. Bevették a rosszul kitakarított félhalott Jobbikot, akik a totális széthúzás állapotában vannak jelenleg is. Gyurcsány neve átok, erre odatették a feleségét is. MZP paranoiás, aki a sajátjai között vagdalkozott ahelyett, hogy egységet mutattak volna.

Ezt ne fogjátok már a Fideszre, ez nettó baloldali kudarc volt.

Persze megértem a frusztráltságukat, külön-külön egyik baloldali párt vezetője sem rendelkezik olyan vonzerővel, mint Orbán Viktor, ezt pedig csak erősítette az EU-vezetéssel szembeni dacolás és "szabadságharc".

Most őszintén, melyik baloldali politikus volt ilyen karizmatikus 1991 óta? Ezt nem lehet ellensúlyozni azzal, hogy a Fidesz = "lopás és a szar gazdaságpolitika", ide olyan karizmatikus vezető kell, aki úgy tudja összefogni a baloldalt, hogy közben a rivális vezetőket is magával ragadja.

2022. jún. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
53%

#16

Menj inkább közmunkára!

A fideszed nektek találta ki. 🤣

2022. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

#11 tehát a logikus narratívát? Igen. Csak az idióták hiszik azt, hogy van ingyenebéd, akik ezek szerint nem az átlaglibsik. Te átlag mi vagy? 🤭


#12 akkor miért nem emelték annyira amennyire csak akarták? Miért csak annyira mint amennyi ma a "rezsicsökkentés" ár?


[link] nyomj rá a 25y gombra (25 év). Meg tudod mondani hogy hol van az a világpiaci ár csökkenés ami kimaradt? Én tudok egyet, de az 2010 utàn volt ;)


#13 tehát az m6, m0 híd, 4-es metró, pl semmi :) hát igen nem nagy eredmények, de az elmúlt 12 évben sem voltak nagy eredmények, maximum annyi hogy azóta a magyar útépítések, vasútfelújítások árai világrekorder magasak, lásd a 160-as tempóra felújított debreceni vasútvonal (by löllencs), aminek kilométerenkénti ára több volt, mint franciaországban új 250-es tempóra épített vasútvonal kilométerenkénti ára.

2022. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

#11

Maga Orbán mondta az ilyen retardáltak, mint te, hogy nincs ingyen ebéd, hogy szépen ki kell fizetni a rezsicsökkentést is valamiből.

2022. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
24%

#11

Ellenzékiként igazat kell adnom.

#16 Egybites hozzászólás. Ugyanolyan színvonalod van mint a Gyurcsányozós fideszeseknek. Ha mutatni akarom valakinek, miért ugyanolyan szellemileg visszamaradottak az ellenzékben lévők egyrésze megmutatom válaszod.


Kérdésee a válasz: én utálom a kormányt, nem bíztam annyira az ellenzékben de MZP-re szavaztam.

Bár elején szomorú voltam, most hogy eltelt pár hónap, örülök hogy így lett 2 okból:

Egymást hibáztazják, és nagyrészuk arra nem volt képes, hogy MZP mellett álljon ápr 3.-án. Undorító. Ha ennyit nem tudnak közösen, hogyan kormányoznának?

Másrészt, a fidesznek 12 éve volt hogy jobb legyen, nem lett. Nagyba ígérték hogy nem kesz megszorítás, mégis szorul a hurok. Ígyis úgyis gazdasági problémákkal küszködne Magyarország, így legalább nem lehet a baloldalra kenni hogy rossz minden.

2022. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!