Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg ennyire nagy influensz...

Tényleg ennyire nagy influensze van ennek az oldalnak hogy ez a politika topik is tele van orosz bot commentelővel?

Figyelt kérdés
2022. jún. 15. 19:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Mindenhová jut pár, de szerinte 2-3 lehet, meg 5-10 fidesz-írnok
2022. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Szovjet testvéreink szeme mindent lát.
2022. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Igen, elég sokan olvassák. Én is hivatásos bérkommentelőként tevékenykedem.
2022. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Valaki kiszámolta a toplista alapján pár hónapja, hogy ezt a kategóriát kb. 50 ember tartja életben.

Abból az 50-ből is kb. 20-25 aktív ellenzéki kérdésgyártó.

Nyilván a kérdést és a tartalmát sem lehet komolyan venni.

2022. jún. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

"Én is hivatásos bérkommentelőként tevékenykedem."

Én is hivatásos akarok lenni! Hol kell jelentkezni a pénzért?

2022. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 mindentudó99 ***** válasza:
58%
#5 Beteltek a helyek. Válság van nincs felvétel. Örülünk ha nekünk is csurran cseppen valami.
2022. jún. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
4# Nem lehet tudni ki ellenzéki, ki fideszes, ki csak közömbös, még a lista neveit sem lehet így senkihez kötni, az emberek nagy része anonim
2022. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Én a kampány alatt írtam pár spekulációt az itt lévők száma alapján, d enem bocsátkoztam ellenzéki vagy egyéb pártállásba.

Dee ja, amúgy szerintem kb 50 ember pörgeti folyamatosan a kategóriát és összesen kb 200-250en vannak itt "be-benézek" alapon. Talán még annyian se.

Persze van átjárás a kettő között, volt idő, amikor én is stabilan hetekig ott dkekoltam a 20-22. helyezésen. És ha belegondolok, hogy úgy, hogy akár napi 3-5 órát töltöttem az oldalon (hát na, megesett, home-office és kevés munka:D), reggel visszanéztem a kérdéseket addig amíg előző nap este tartottam és tényleg sokhoz hozzászóltam...

... és így voltam a 23. helyen. A top10 vszeg itt lakik:D Szép párosítás, hogy ők a legaktívabbak és ők töltenek a legkevesebbet a valóságban:D


De kétlem, hogy ezért fizetnének bárkinek is. Ez itt az internet pöcegödre párszáz embernek akik marják egymást, de ténylegesen sosem cserélnek véleményt.

Te - kedves olvasó - te talán valaha megváltoztattad a véleményedet egy itteni komment alapján? Naugye. Más miért tett volna így? Ehelyett inkább lepontozgatjuk egymást és személyeskedésbe kezdünk, nomeg behozzuk az örök nyerő Soros-Putyin-migránssimogató-náci-vidékisuttyó-városiparaszt valamelyikét és felsőbbrendű arroganciával távozunk:D


Ezért nem fizet senki, ennek semmi haszna vag ylátszata nincs.


Akik itt vannak angoyn aktívan, azok függők. Én is az vagyok. Szerencsére átmentem másik kategóriákba ahol kevésbé toxikus a hangulat, de azért néha visszanézek ide:D De ez függőség. Amikor "csak lecsekkolom jött-e új kérdés" vagy "kiírok egy rejtetten provokatív kérdést, hogy a másik jól belesétáljon a csapdámba és fitogtathassam az igazamat" stb.... mindannyian ismerjük ezeket a jelenségeket. És a kampány alatt ez az elviselhetetlenségig pörgött.


Kibszott szomorú, hogy ezzel töltjük az időnket, nem? Mert érdemi diskurzus az nincs itt, ráadásul valós információszerzés sem. A kérdések fele még csak nem is kérdés:D


A politika méreg. És mi önként és dalolva jelenünk meg itt nap nap után, hog ymérgezzük magunkat. Nem fizet ezért senki. Csak mi magunk.

2022. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%

"A politika méreg."

A politika egy megkerülhetetlen valami, ha társadalomban akarunk élni, nem pedig egyesével, mind külön-külön barlangokban.

2022. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem, kedves kérdező, ez a valóság, ami bekopogtatott az ablakodon: Búzapesten kívül a népesség nem nagyon támogatja sem az ukránokat, sem az oroszokat!
2022. jún. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!