Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók büszkék...

Fidesz szavazók büszkék vagytok rá hogy kamatemelés után ami 400 forint alá akarta nyomni az eurót egy nap múlva elinflálódott és megint 400 forint egy euró?

Figyelt kérdés
Viktor kitűnő kormányzása most is látszik. 265 forint/eurón vette át a kormányzást most 400 forint/euró az árfolyam. 12 év alatt csak 51% al értéktelenebb a forint.
2022. jún. 18. 17:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
41%
Eközben a rubel tör fel mint a talajvíz. [link]
2022. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%

Nem szép dolog szombaton ilyen bonyolult dolgokat kérdezni a fideszesektől, mert a karmelitából mindenki a Balcsin jachtozik, úgyhogy nincs senki aki megmondaná nekik, mit gondoljanak.

Ilyenkor elindulnak a beégetett programok, Soros volt, Gyurcsány volt, Márki Zay háborút akart, Brüsszel átoperáltatja a papjainkat, stb

2022. jún. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
6%

Közgazdász vagyok,s hidd el a gyenge forint mondjuk az exportnak jót tesz .Az kicsit fontosabb mint hogy a fagyit drágábban veszed Bécsben..


Hozzáteszem az euro is vagy 20%-ot zuhant a dollárral szemben..

2022. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
5%
Utolsó vagyok,s a másodikkal értek egyet..Közel 5x fizetésváltozáson estem áa 10 év alatt..Mar millió felett keresek..Persze tanultan érte..Ez most 3500 euro..A régi forintárfolyamon a régi fizummal 1000 eurot sem kaptam volna..
2022. jún. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
91%
Mindjárt jönnek az önjelölt közgazgász fideszesek és megmagyarázzák, hogy az exportnak jó a gyenge forint. Igaz, hogy kb. nulla önálló gazdaságunk van és semmit se exportálunk, ellenben mindent importálunk mert semmit se tudunk magunknak megtermelni, de a fideszeseket ez nem érdekli.
2022. jún. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
1%
Az államadósság devizahányada 50%-os volt, így érthető hogy a forint-euró árfolyamot miért tartották alacsonyan.
2022. jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
87%

12 évvel ezelőtt 210 ezer volt a fizetésem, ma nettó 480-at keresek. Pont telibeszarom az euró árfolyamot.


Tipikus magyar mentalitás. Neked jó a többi meg kit érdekel. Ez a mentalitás is jócskán hozzájárult,hogy itt tart ez az ország.

2022. jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
86%
Áh, mire leírtam, már itt is volt az exportra hokizó fidesz seggnyaló a 2 agysejtjével :D
2022. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
20%
Plusz 12%-os jegybanki alapkamat volt..Háború nélkül...Ehhez értenek a szocik ..A mesterségesen magasan tartott forintárfolyam folytogatta az exportra termelő cégeket,s a multik is basztak bért emelni..
2022. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
11%
Kedve s 7-es MSC közgazdász vagyok,te hol diplomáztál?Nézd már meg a külkereskedelmi mérlegünk,s az export nagyságát,mielőtt fa.zságot írsz hogy szerinted csak a mesterségesen erős forint a jó hogy a hozzád hasonló proli olcsón zabálhasson gyrost Bécsben ...Tanultál volna s most nem kéne sirnod..
2022. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!