Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Táncolj Viktor, búcsúbuli?

Táncolj Viktor, búcsúbuli?

Figyelt kérdés

Romokban az ország, az ingatlanárak az egekben. A forint mélyrepülésben, a kormányt és jegybankot már az árfolyam sem érdekli. Választások előtt a fedezetlen pénzszórás miatti infláció borítékolható volt. Persze mindent másra kennek. Meg "előre megyünk, nem hátra" süket szlogeneket tolnak a félidiótáknak, hátha valaki vevő erre. Miniszterelnök úr beköltözött a várba. Mit gondoltak, uralmának csúnya vége lesz?


"A forint gyengülése azt jelenti, hogy tulajdonképpen ellopják a pénzt az emberek zsebéből"

„A gyengébb forint egyértelműen ellentétes az emberek érdekeivel, a gyengébb forint gyengébb államot jelent, és gyenge forintot csak gyenge emberek akarhatnak.”

/dr. Orbán Viktor/



2022. jún. 19. 15:31
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
23%

#30


Az EU-ban természetesen, ha elsőre nem sikerült értelmezni, igaz csak néhányszor írtam le. Úgyhogy nem sikerült megcáfolnod. Senkit nem érdekel a világ vége mellett kettővel lévő ország, nekünk nem hozzájuk kell hasonlítani magunkat. Európa közepén vagyunk jelenleg, ha ez nem tűnt fel.

Az állításom és a bizonyításom jelenleg is áll.

Nem tudom, hogy troll vagy, vagy tényleg ennyire szerencsétlen. :D

Ott vannak a linkeken a bizonyítékok, de állítod, hogy nem igaz, menjél már a hülyeségeddel a tudod hova. :D

2022. jún. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
76%

#31

"Az EU-ban természetesen, ha elsőre nem sikerült értelmezni, igaz csak néhányszor írtam le."

Így írtad szó szerint:

"elsők lettünk covid halálozásban"

"miénk az EU legkorruptabb kormánya"

"elsők vagyunk a legmagasabb ÁFA-val"

"az EU-ban gazdaság romlásában is elsők vagyunk"

Én az EU kifejezést csak két állításodban látom. Az, hogy "elsők lettünk covid halálozásban" nem egyenértékű azzal, hogy az "EU-BAN lettünk elsők covid halálozásban".

Ha meg szerinted természetes, hogy az EU-ról van szó, akkor két esetben miért hangsúlyoztad ki, hogy EU-n belül, a másik két esetben még miért nem?


"Úgyhogy nem sikerült megcáfolnod."

Magadat cáfoltad meg, töki! :)


"Az állításom és a bizonyításom jelenleg is áll."

A bizonyításod nem bizonyítja az állításod. Nem vagyunk elsők covid halálozásban sem a világon, sem az EU-ban. Nem vagyunk a legkorruptabbak sem, a linkeid pont az ellenkezőjét bizonyítják.


"Nem tudom, hogy troll vagy, vagy tényleg ennyire szerencsétlen. :D"

Én nem vagyok troll, csak vizsgálom, hogy a fajtád mennyire mélyre tud még süllyedni. :)


"Ott vannak a linkeken a bizonyítékok, de állítod, hogy nem igaz..."

Most konkrétan odáig, hogy hoztál linkeket amik az ellenkezőjét bizonyítják az állításaidnak, de azt hazudod, hogy téged igazolnak.

Figyi, attól még hogy erősen mondogatod, hogy téged igazolnak még nem lesz igaz.


A statisztikáid hol vannak, amik mutatják, hogy nálunk a legnagyobb a gazdasági romlás? Már megint elfelejtetted, tökfej! :D

2022. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!