Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne, ha 2026-ban senki...

Mi lenne, ha 2026-ban senki nem menne el szavazni, aki nem Fideszes?

Figyelt kérdés
Lehetne így érvényteleníteni az egész választást, mint a népszavazást az érvénytelen szavazatokkal? Vagy legalább annyit el lehetne érni, hogy a jelenlegi ellenzék eltűnjön és épülhessen egy normálisabb?

2022. jún. 21. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem erre nincs előírva, hogy legalább 50% el kell menjen szavazni, tehát ha csak 1 ember is megy el, és szavaz mondjuk dk-ra, akkor 100%-al nyert a DK.

Jelenlegi ellenzék eltűnjön, és épüljön egy újabb = az még legalább 20 év. Legalább. Bár, a mostanival is kéne annyi, hogy győzni lehessen. Most 0-n vannak

2022. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem lehetne érvényteleníteni. A jelenlegi ellenzék viszont így eltűnne.
2022. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
99%-ban nyerne a fidesz. isten se mosná le Orbánról hogy diktátor
2022. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha senki nem menne szavazni aki nem Fideszes, az azt jelenti, hogy a Fideszesek elmennének szavazni, ahogy eddig is tették.Akkor annyi történne, hogy a Fidesznek ténylegesen teljhatalma lenne, nem lenne egyetlen ellenzéki párt sem a parlamentben.
2022. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
és ugyan kinek hiányozna a baloldal a parlamentből?
2022. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
5: Úgy érted a fidesz? Nekünk aztán nem.
2022. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Nincs ilyen küszöb, amit el kell érni OGy-i választáson, így ennek ilyen formában nem lenne jelentősége.


Jobb pártok pedig nem igazán fognak épülni. A politikusok az emberekből lesznek, amíg pedig az átlag magyar ilyen gerinctelen - értsd: leszavaz a fideszre - nem fogsz nagyon egy egész új pártnyira való politikust összeszedni.


Jelenleg ilyen szempontból a legtisztább párt a momentum. Velük lehet valamit kezdeni.

2022. jún. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%

Mi lesz egy érvénytelen választás után? Anarchia?

Fogjátok már fel libsikék, hogy az emberek túlnyomó többsége nem szimpatizál az ,,ideológiatokkal", ez van, tessék beletörődni, ha lesz valamikor a távoli jövőben kormányváltás, az szinte biztos jobboldalon fog történni

2022. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Jogi értelemben nem lesz érvénytelen. Javaslom, hogy szavazz a Kutyákra!
2022. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#8 én ezt erősen megtanultam az idei választáson, és el is fogadom - ugyanakkor jogom van hozzá, hogy ragaszkodjak a saját képviseletemhez, a 10 millióból 1-2 még mindig ebbe a táborba tartozik, és mint nem elhanyagolható kisebbség, akarom, hogy valamilyen formában megjelenjen a képviseletem a hatalom részéről.

Egyebkent nem írtam korábbi választ, nem tudom pontosan, mire írtad, csak erre rögtön ez a válasz jutott eszembe (#8-asnak)

2022. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!