Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne, ha 2026-ban senki...

Mi lenne, ha 2026-ban senki nem menne el szavazni, aki nem Fideszes?

Figyelt kérdés
Lehetne így érvényteleníteni az egész választást, mint a népszavazást az érvénytelen szavazatokkal? Vagy legalább annyit el lehetne érni, hogy a jelenlegi ellenzék eltűnjön és épülhessen egy normálisabb?

2022. jún. 21. 16:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%

10

Ott vannak a parlamentben, ha neked ilyen képviseletre van szükséged, egy építő jellegű javaslatuk nem volt (tényleg nem érzem ezt a kijelentés túlzónak), csak a cirkuszt csináljak meg azon versengenek, hogy ki tudja jobban megmondani a ,,Zorbánnak", ergo csak a likeokra, népszerűségre meg arra mennek, hogy a következő ciklusban is legyen ott helyük

2022. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

#11 amúgy igazad van, erre a bagázsra jó szívvel én sem tudnék szavazni, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy úgy kell lavírozniuk valahogyan a mélyvízben, hogy le is vannak fejezve, meg próbálják keresni azokat a hívószavakat, amikkel még valahogy meg lehet szólítani a saját szavazóikat, és ez most rendkívül nehéz. Én is hitem vesztettem bennük.

Amúgy az elmúlt 2-3 hónapban egyedül a DK csinált valamit de azt is csak az EP-ben, az európai minimálbér bevezetése (ami nem egyenlő a Nyugat európai bérekkel persze) már csak egy lépés választja el, hogy kötelező jelleggel bevezessék.

2022. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%

12

Jajj én is mindjárt megsajnálom őket, a valóság az, hogy ez az ellenzék tökéletesen jól érzi magát ebben a szituációban, ma már az illúzióját sem akarjak annak mutatni, hogy ők valaha is győzni akarnának, ezt hivják úgy, hogy a háztáji ellenzék

A Fidesz-DK koalíció márpedig igenis létezik a színfalak mögött, a DK gyakorlatilag 100%-ban a Fidesz malmát hajtja, még médiát is finanszíroz neki (pl ATV), hiszen, ha a DK a legnagyobb ellenzéki part, addig a Fidesz köszöni szépen csak egy kávét kér

Annyira gyenge az ellenzék, hogy konkrétan jellenleg, a Fidesz segíti őket, hogy megmaradjanak az ellenzéki statiszták, hiszen a Fidesznek sem lenne jó, ha 4/5-el nyerne 😀

2022. jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
68%

#8

"az szinte biztos jobboldalon fog történni"

Ennek csak akkor lenne alapja, ha most jobboldali kormányunk lenne.

Egy harmadikutas fasiszta kormányunk van, nem jobboldali, vagyis alapból nem igaz, amit mondasz.


Akkor lesz kormányváltás, ha lesz nagyobb gerinctelen párt, mint a fidesz, vagy a fidesz szétesik.

2022. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!