Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szidják sokan Orbánt...

Miért szidják sokan Orbánt azért, mert nem engedi be az LMBTQ-t az iskolákba, óvodákba?

Figyelt kérdés
Talán valaki azt szertné, hogy meleg legyen a gyereke??? Vagy, hogy a Soros-aktivisták átoperáltassák az engedélye nélkül a gyereket?? Értem én, hogy nyugati propaganda, de egy óvodasnak nem kell, hogy ilyenekről tartsanak felvilágosítást. Ez nem homofóbia, a felnőtteket nem érinti, ezt Orbán maga is megmondta. Lám a migránsokkal is igaza lett, nem kellettek ide. A nyugati országok kitöhögték, most tönkreteszik a nagy nyugatot. Tehát miért háborodtak fel ezen a törvényen olyan sokan???

2022. jún. 22. 20:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Harmadszori elolvasásra sem tudom eldönteni, hogy troll vagy-e. (Ezt vedd bóknak.) :)
2022. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

vót má


- Talán valaki azt szertné, hogy meleg legyen a gyereke?

ezt a gyerek fogja érezni.

- Értem én, hogy nyugati propaganda, de egy óvodasnak nem kell, hogy ilyenekről tartsanak felvilágosítást

Forrást mutassál hogy Magyarországon van ilyen, és hogy hány ovodás mütetné át magát

- Lám a migránsokkal is igaza lett, nem kellettek ide

Most is annyi van mint a szemét, csak nem délről jünnek át hanem ukrjana felől, ahol szabadon átjőhetnek

2022. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem emiatt szidják hanem mert lop. Még szidhatnák emiatt is csak az a bibi, hogy eddig a szent napig egy LMBTQ se akart bemenni az óvodák, ez nem az USA New York meg California, ez csak a balkáni fideszfészek, tudod?
2022. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
93%
Dehát pont ő vitte be. Amíg nem erről beszélt lépten-nyomon, addig azt sem tudták a gyerekek, hogy mi az, sőt azt sem, hogy létezik ilyen. De Orbán mindenhol reklámozza, nyilván rákattantak a kölykök, mint a Legora.
2022. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, ha troll vagy, akkor rendben.

Viszont ha komolyan tetted fel ezt a kérdést és sok hasonlóan gondolkodó van az országban, mint te, akkor nagy sz@rban a haza.

2022. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

"Talán valaki azt szertné, hogy meleg legyen a gyereke??? "

Mindenki ezt szeretné, a hideg gyerek nem egészséges...

2022. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

Én még végig se olvastam, és máris tudtam, hogy troll, 1-es!

5-ös, ha a kérdező troll (pontosabban ha nélkül), akkor sincs rendben!

2022. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Na itt egy újabb megvezetett, aki papagáj módjára felmondja a kormánypropagandát. Minden normális ember számára egyértelmű, hogy csak ti beszéltek erről és hergelitek a népet. Ha csendben maradnátok, akkor senki aem foglalkozna a másik szexuális orientációjával vagy nemi identitásával és szépen békésen élnénk egymás mellett. De nem, nektek itt kell vészmadárkodni, hogy jaj, a transzvesztita bácsik bemennek a zóvodába és átműtik a gyerekeinket!!4!!44négy! Vegyétek már észre, hogy Orbánék az orrotoknál fogva vezetnek benneteket és amíg ezen rágódtok, szépen bevezetik az újabb és újabb adókat, egy kiló kenyér lassan hatszáz forintba kerül, ők meg közben röhögnek a markukba és ellopják, amit el lehet.
2022. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
23%

#8

A te gyerekedet érzékenyíttesd drag queenel a négy fal között, a többség döntésébe viszont ne szólj bele. 34%, kuss a neved.

2022. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
Magyarországon ilyen nincs és nem is volt. Az a baj ezzel, hogy Orbán mindig olyasmik ellen harcol, amik nem is létező és valós problémák, lásd az elf bart is betiltatta, holott semmilyen tudományos érv nincs amelett, hogy káros lenne. A cigaretta és az alkohol sokkal károsabbak, de azokat ők árulják, így az oké.
2022. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!