Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szidják sokan Orbánt...

Miért szidják sokan Orbánt azért, mert nem engedi be az LMBTQ-t az iskolákba, óvodákba?

Figyelt kérdés
Talán valaki azt szertné, hogy meleg legyen a gyereke??? Vagy, hogy a Soros-aktivisták átoperáltassák az engedélye nélkül a gyereket?? Értem én, hogy nyugati propaganda, de egy óvodasnak nem kell, hogy ilyenekről tartsanak felvilágosítást. Ez nem homofóbia, a felnőtteket nem érinti, ezt Orbán maga is megmondta. Lám a migránsokkal is igaza lett, nem kellettek ide. A nyugati országok kitöhögték, most tönkreteszik a nagy nyugatot. Tehát miért háborodtak fel ezen a törvényen olyan sokan???

2022. jún. 22. 20:41
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
79%

#17

Szerintem úgy általánosan védjük az emberek törvényeit. Ne próbáljuk azt mondani, hogy egyik fontosabb, mint a másik. Ez mind attól függ, hogy kinek a szemszögéből nézzük. A kérdező eleve az lmbtqia+ témát hozta fel, így logikusan a legtöbben ebben a témában fognak felszólalni.

Melléklet: #loveislove ,ha már június van ;)

2022. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
11%
Nem kell. Maguk a diákok viszik be. A migráció mindig megéri gazdaságilag. Nyisd ki a közgazdaságtan könyvet a migrációról.
2022. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
79%

Nincs kedvem végigolvasni a válaszokat, úgyhogy nem is fogom, szóval lehet, hogy ezeket már leírta valaki.


Szerintem se kell LMBTQ felvilágosítást tartani az iskolákban, óvodákban, de amennyire tudom, Magyarországon nem is tartott senki.


-"Talán valaki azt szeretné, hogy meleg legyen a gyereke???"

(Ez Gyik-ről van)

Nézzük meg, hogy mitől is alakulhat ki a melegség. Ezek még folyó kutatások, szóval egyáltalán nem biztos, hogy így van, de szerintem jó úton haladunk a megértéséhez.

Kutatások szerint nagyon minimálisan, de van akiben genetikai befolyása is van.

Viszont mint írtam, ez csak minimálisan befolyásol, a fő "ludas" a környezet, vagyis a szülők. Röviden az egzotikus az erotikus. A lányok inkább az anyukájukkal szoktak több időt tölteni, de ha ez megfordul, és távolabb állnak az anyjuktól, akkor nagyobb az esély rá, hogy leszbikusok lesznek. Ugyanez a fiúknál.

Ezt most elég szerencsétlenül fogalmaztam meg, a teljes történetet az alatt a kérdés alatt találjátok, hogy "Vannak olyan vallások/népek ahol régen is elfogadott volt a homoszexualitás?" vagy valami ilyesmi.


-"Orbán maga is megmondta"

Maradjunk annyiban, hogy ő sok mindent mondott.


-"Vagy, hogy a Soros-aktivisták átoperáltassák az engedélye nélkül a gyereket??"

Ezt remélem te se gondolod komolyan, kedves kérdező. Kik azok a Soros-aktivisták? Miért operáltatnák át a gyerekeket, főleg engedély nélkül? A műtét pénzbe kerül, nem is kevésbe. Az engedély nélküli operáció után pedig bünti jár, szintén nem kevés.


-"Ez nem homofóbia, a felnőtteket nem érinti"

A tanárok nem beszélhetnek a homoszexualitásról, pedig szerintem - ha nem is sokkal - jobban érdekelné a diákokat Szapphó élete, ha tudnák, hogy valószínűleg biszex volt. De beszélhetünk itt DaVinci-ről, Shakespeare-ről, vagy Kölcsey-ről.

Egy pszichológus nem segíthet egy gyereknek elfogadnia hogy meleg (bár ez nem biztos infó, nem tudom hol olvastam)


-"Lám a migránsokkal is igaza lett, nem kellettek ide"

Lám, mégis itt vannak, csak Ukrajnából


-"A nyugati országok kiröhögték, most tönkreteszik a nagy nyugatot"

Igaz, Japán keleten van, de ott is elfogadott az LMBTQ társadalom. Ilyenkor mizu? Csak nézd meg Tokyot, Magyarország ehhez képest fényévekre le van maradva. Most jöhet, hogy nálunk itt volt a kommunizmus, de rájuk ledobtak két atombombát, emellett szigetország, tehát sok a földrengés és a cunami. Mesélhetnék még arról, hogy mi volt Okinawa-ban a második VH idején, vagy akármelyik másik japán szigetről/városról ahol mészárlás volt, de szerintem rajtam kívül itt senkit nem érdekel ennyire a japán történelem.


Szóval szerintem ezért.

2022. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
なんで?
2022. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Mert az atv azt mondta, hogy ez rossz és lehozt a 444.
2022. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!