Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennek a gabonapehely adónak...

Ennek a gabonapehely adónak most pontosan mi értelme is lesz?

Figyelt kérdés

Most totál nem értem az egészet. Minek ez az új adó a gabonapehelyre?

Megnéztem az összetevőit, semmi káros nincs benne.



2022. jún. 23. 09:16
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
76%
Én igazából sosem értettem ezt az "adóval népnevelés" dolgot. A cukor tartalmú termékeken azért lesz extra adó, hogy kevesebb cukrot fogyasszunk? Ebben a kontextusban ok, hogy az alkoholon is van jövedéki adó, nyilván, hogy kevesebbet piáljunk. De ezek szerint a személyi jövedelemadó lényegét csak a cigányság értette meg...
2022. jún. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%
Huh, azt hittem csak én vettem észre hogy egy kis doboz gabonapehely majdnem 1000 forint, a közepes 1500, a nagy pedig 2000 forint fölött van… Nem tudom ki veszi meg ennyiért (valaki biztos), de én személy szerint sajnálok 1500 forintot kidobni gabonapehelyre, mert ennyiből már inkább veszek valami kiadósabbat, finomabbat és valamelyest egészségesebbet. És mi lesz itt még a jövőben…
2022. aug. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!