Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Hogyan nevelnétek...

Fideszesek! Hogyan nevelnétek át az ellenzékieket, hogy ők is fideszesek legyenek?

Figyelt kérdés
2022. jún. 23. 13:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

10

Ja ja, baloldali módszer volt átnevelőtábort működtetni, és népnevelők járták az országot. Magukat pártiskolákban hergelték.

2022. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
47%
11-es, tudom, azért írtam, hogy nem kell aggódni, van erre történelmi előzmény és példa. :D
2022. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

#9

"Milyen rendszerben? Mi akadályozná meg "normális ellenzék" kialakulását azon kívül, hogy az ellenzéki szavazók még mindig a régi, bukott ellenzéki pártokra szavaznak?"


Ez ilyen típusú rendszerekben, amely ma van Magyarországon, a valódi alternatívákat likvidálják. Vona és Schiffer példája mutatja a legjobban, kíméletlen karaktergyilkossággal, lejárató kampánnyal politikai hullát csinálnak belőlük. Akár még Makizaj is ide sorolható.


A Momentum kamuellenzék, ugyanaz a bankár áll mögöttük, mint a Fidesz mögött.


"Mi akadályozta meg a jobbikot abban, hogy 21%-t szerezzenek a parlamenti választáson? Semmi. Megtették. Utána szintén nem a fidesz, nem mások léptek közbe, a saját vezetői vitték bele a jobbikot az ellenzéki összefogásba. Egy sikeres, növekvő pártot a lecsúszásba"


Vona Gábor kormánymédia általi likvidálása tette lehetővé, hogy a Jobbik elpusztuljon szép lassan. Ez volt a Gyurcsány-Orbán paktum. Azzal, hogy Vonát likvidálták, beültették Jakabot, aki vagy hasznos idióta volt, vagy Fletó ügynöke.


"Hogy is lehetséges, hogy gyurcsány még mindig parlamenti képviselő lehet? Én szavaztam rá szerinted fideszesként? Miattam nem tűntek méág el a süllyesztőben? Nem inkább miattad aki 2010 óta folyamatosan rá szavazol meg azokra akik összeálltak vele és életben tartják?"


A Ti politikai oldalatoknak meg volt a lehetősége, hogy elszámoltassátok Gyurcsányt. Miért nem tettétek meg? Csak nem azért, mert Orbán és Gyurcsány között van egy megállapodás, hogy Gyurcsány ott marad az ellenzéki térfélen, hatalomban tartva a Fideszt, cserébe nem piszkálják őt a 2010 előtti ügyei miatt? A két ember szimbiózusban él egymással. Török és orosz minta ez, ahol a kormány a buta ellenzékét tartja helyzetben.


"Nem inkább miattad aki 2010 óta folyamatosan rá szavazol meg azokra akik összeálltak vele és életben tartják?"


Soha sem szavaztam Gyurcsányra, 2018-ban a Jobbikra, idén a Kutyapártra szavaztam. 2018 előtt nem szavaztam.


Ellenérvként felhozható lenne a rendszerváltás, ahol tényleges diktatúra és egypártendszer mellett jött létre az ellenzék, csak azzal meg az a baj, hogy ott minden ellenzéki párt tele volt kommunista ügynökökkel, az MSZMP meg kiegyezett velük, hogy átadják a hatalmat. De ha Moszkvában azt mondták volna, akkor lóf@sz lett volna, nem rendszerváltás. 😀

2022. jún. 23. 14:57
 14/25 anonim ***** válasza:
53%

13

Talán a választókat kellene meggyőzni az ellenzéki pártoknak. Hogy sokkalta jobb lesz az ő kormányzásuk. De úgy tűnik, a választók egyre nagyobb része nem hisz ebben.

2022. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

#14

Én azt mondom, hogy hagyni kell, hadd fusson ki ez az Orbán-korszak. Majd, ha vége az Orbán-korszaknak, akkor kell majd valami jobbat kiépíteni, ha sikerül. Majd akkor lesz egy restart.

2022. jún. 23. 15:28
 16/25 anonim ***** válasza:
55%

15

Az "Orbán-korszak" történelmi útjára tette-teszi vissza az országot, amiről 1949-ben a kommunista diktatúra letérítette.

2022. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

#16

A kommunista diktatúra is a történelmünk része, majd az Orbán-korszak is az lesz 20-30 év múlva. Az élet x-re játszik, ez az egyensúly.

2022. jún. 23. 15:41
 18/25 anonim ***** válasza:

17

1919-ben is visszakerült a történelmi útjára, visszavették a kommunisták kezéből az országirányítást. Helyük a történelmi szemétdomb.

2022. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

#18

Nem tudom milyen történelmi útról beszélsz. Minden, ami a 2022 előtt zajlódott le, az már történelem. Ha vége lesz az Orbán-korszaknak, akkor az is a történelem része lesz, én erről pofáztam, te meg valami mást hoztál fel.

2022. jún. 23. 15:55
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ellenzéki vagyok, mindig is az voltam, viszont amit ez az ellenzék művel, az kritikán aluli. Az összefogás egy hatalmas kamu volt, hamarosan vége lesz annak is, és a Fidesz jót fog röhögni, es ellenzékiként mondom hogy jogosan. Nem minden ellenzéki elfogult, fanatikus.
2022. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!