Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek(és Fideszesek),...

Ellenzékiek(és Fideszesek), alapvetően mit nem szerettek a kormányban?

Figyelt kérdés

Nekem van néhány dolog: oktatási rendszer rossz, nagyon lassan javuló egészségügy, esztelen pénzszórás a sportra(stadionmánia), valahogyan mindig Mészárosék nyerik a közbeszerzéseket, túlzott eltávolodás az EU tól, gyűlöletkampány(jó, ez megvolt az ellenzéknél is).

Nyilván nem lehet csak egy oldalról nézni a dolgokat, szóvar a jó dolgokat sem szabad elfelejteni: infrastruktúra gyors fejlődése, külkereskedelmi kapcsolatok számának növelése, határon túli magyarok segítése, megújuló és atomenergia támogatása (környezetvédelem)jó gazdaságpolitika, jó családpolitika stb. Most nekem ezek a negatív és pozitív dolgok jutottak eszembe, ti mit gondoltok.



2022. máj. 22. 12:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem szeretem az arroganciát és a nagyon sokszor egyértelmű szakmai hozzáértés hiányát (amikor még a lóláb is kilóg).
2022. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy nem Nyerges André a miniszterelnök.
2022. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a legnagyobb problémám a fölösleges uszítás és az ahogyan hozzáállnak mások véleményeihez. Mindenki hülye és ők mindig mindent jobban tudnak.


Oktatási rendszer is egyre rosszabb lesz, lassan oda jutunk hogy nem lesz tanár majd az iskolákban.

2022. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
Azt nem szeretem hogy a infrastruktúra gyors fejlődése, külkereskedelmi kapcsolatok számának növelése, határon túli magyarok segítése, megújuló és atomenergia támogatása (környezetvédelem)jó gazdaságpolitika, jó családpolitika miatt nekem még ugyanúgy 390Ft az Euró és 400 Ft a kenyér....
2022. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Isti22 ***** válasza:
98%

Felsoroltad őket, ennyi nem elég? :)


Lehetnek köztünk világnézeti különbségek, nem kell minden intézkedésben egyetérteni, ez rendben van. A legnagyobb gond a gyűlöletkeltéssel van (nem, ilyen és főleg ekkora mértékben nem volt az ellenzéknél, de még a Fidesznél sem 2015 előtt), a közszolgáltatások leépítésével, az elhatalmasodó korrupcióval. Mindhárom egyszerűen politikai akarat kérdése, ezek nélkül is kormányozhatna a Fidesz és akkor sokkal jobb lenne a megítélésük is.

2022. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
38%
Hát amit a pozitívban soroltál fel az mind hazugság!
2022. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

jó családpolitika miatt nekem még ugyanúgy 390Ft az Euró és 400 Ft a kenyér....



4. Értem mire gondolsz, de ez ellen tudnának tenni, de nem értem hogy miért nem tesznek.

2022. máj. 22. 12:16
 8/23 A kérdező kommentje:
6. Na ezek a csőlátású emberek, akikből túl sok van mind Fideszes, mind ellenzéki oldalon.
2022. máj. 22. 12:18
 9/23 A kérdező kommentje:
3. Lassan nem lesznek tanáraink, ha így megy tovább, pedig a jó oktatási rendszer mindenki érdeke.
2022. máj. 22. 12:21
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
Csőlátású...ezeket a pozitívumokat hol mondták neked? M1-en vagy Hírtv-n? Netalán a Prosti Srákok? Mi a jó a gazdaságpolitikában meg a családpolitikában? Szerinted az LMBTQ ellenesség is jó?
2022. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!