Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki ukrán és amerikai zászlót tesz ki a házára a szolidaritás végett?

Figyelt kérdés
Hogy a háborúban az ukránokat támogatja, nagyhatalomként pedig az USA pártján áll, nem a ruszkikén.

2022. jún. 23. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Azt gondolom hogy legalább tudni fogják az oroszok hová kell lőni.
2022. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolguk, én semmilyen zászlót nem teszek ki sehova.
2022. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Semmi gond vele. Ez egyes országokban viszonylag megszokott.
2022. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Azt, hogy nagyon buta vagy nem túl jó ember. Ugyan ki támogatná azokat a korrupt, náci ukránokat, akik már a háború előtt több ezer embert megöltek, majd ezrével gyilkolták az orosz hadifoglyokat és civileket, betiltanak mindent, ami orosz, üldözik a magyarokat, fenyegetőznek, stb.... És ezeket tartja az EU is EU-érett demokráciának... Minket meg szankcionálni akarnak.
2022. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%

Az agymosás látható eredményének tartom. Ugyanezek az emberek nem tettek ki mondjuk iraki vagy afgán zászlót, amikor egy másik nagyhatalom hasonlóan embertelen motivációktól vezérelve és hasonlóan hazug indokok alapján megtámadott egy független országot.


Engem nagyon visszataszít ez az orrba-szájba ukrajnázás. Persze ettől függetlenül a menekülteket én is segítettem, és másokat is erre biztatok.

2022. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem értek vele egyet, de természetesen tolerálom, hiszen tiszteletben tartom a véleményét.
2022. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5%
Úgy gondolom, súlyos mentális problémái vannak az illetőnek.
2022. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5%
Azt, hogy megháborodott, - füstje nincs arról, hogy hol és milyen dimenzióban van! Lobogózni egy adott ország minősített ünnepein, ünnepi alkalmakkor szokás! Na most, a háború minden, csak nem ünnepi alkalom!
2022. jún. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!