Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért is olyan fontos most a...

Miért is olyan fontos most a Vármegyék és az ispánság behozatala?

Figyelt kérdés

A 21 század talán egyik legnagyobb válsága előtt állunk, egy világjárvánnyal körülöttünk, amiből még korántsem lábaltunk ki, az oktatási viszonyok romokban, az egészségügy a béka segge alatt, hatósági árak, már mindenen, hogy az emberek ne rokkanjanak bele az inflációba (ami előbb-utóbb viszont ideér) a forint rekord alacsonya, de pont most kell bevezetni ilyen infantilis és totál felesleges intézkedéseket?


Kérdezem én ez most a jelenlegi helyzetben miért is olyan fontos?



2022. jún. 23. 22:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

10

Holott a fegyverek tisztelete a fontos, ahogyan mondta egy hajdani csendőrszázados. Ha megtámadnak egy rendőrt, a rendőr retteg használni marokfegyverét, mert fél a meghurcoltatástól, ahol aztán nem az ellene irányult támadást boncolgatják, hanem-hogy rasszizmusból lőtt, hülyeség ma csendőrség felállításáról beszélni.

2022. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%

Az Ispánt kinevezték, nem választották..

Sejtet ez valamit?

2022. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
3-mas sorolj már nekem megszorító intézkedéseket
2022. júl. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 nem #3 vagyok, de gondolj már bele: vétózgatás, Putyinhoz dörgölőzés, gazdasági bizalomvesztés -> mesterségesen magasan tartott infláció. Eredményében ugyanaz, csak máshol pördülnek meg a számok.
2022. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!