Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZESEK! Titeket nem zavar...

FIDESZESEK! Titeket nem zavar hogy nem volt miniszterelnök jelölti vita?

Figyelt kérdés

Azt ugye tudjátok hogy a legtöbb demokratikus országban kötelező vitázni, mivel ugyan annyi eséllyel és lehetőséggel kell rendelkeznie mindegyik jelöltnek.

Ez így nem diktatórikus egy kicsit?



2022. jún. 24. 11:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
87%
"FIDESZESEK! Titeket nem zavar ... ?" A kérdésbe bármi behelyettesíthető, ha a fidesz csinálja, akkor nekik bármi elfogadható, kritikus gondolkodással nem rendelkeznek.
2022. jún. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
92%
Szemmel láthatóan őket ez egyáltalán nem zavarja. Az sem, hogy egy darab sajt már 1000 Ft, vagy hogy a heti bevásárlás lassan a duplája annak, mint egy évvel ezelőtt. De ez ugye nem probléma. Hiszen előre megyünk, és megint lesznek ispánjaink. Király, nem?
2022. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 Drakula ***** válasza:
10%

"Azért, mert nem indították el a főnöküket. Ha elindították volna a főnöküket, az egy másik helyzet lenne"

Ebben igaza is van egy bábuval felesleges vitázni. Márki zayt az első bukása után kivágták.

Amugy az hogy egy párt tagjai nem ülnek le vitatkozni egymással az nem díktatúrikus.

Még mindig szabad véleményt nyilvánitania mindegyik félnek.

Az lenne díktatorikus ha csak egy pártra lehetne szavazni.

De minden 4. évben több párt közül választják ki a Fideszt, szabadon döntve.

2022. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
8%

Engem speciel nem zavar, ez nem egy demokrácia-kritérium, ez egy egyszerű showműsor, amelynek elmaradása esetén a baloldal azon sopánkodik, hogy a szemét Orbán miért nem segít nekik a saját jelöltjük népszerűségének növelésében. Srácok, ne Orbántól várjátok szerintem, hogy segítsen nektek önmaga legyőzésében! :D


Arról meg nem is beszélve, hogy kb. hetente más az ellenzék EGYETLEN ÉS IGAZ első embere, négy éve is mi lett volna? Megígérte volna Botkának, hogy leül vele vitázni, az asztalnál meg már Karácsony várta volna? Idén meg Karácsony helyett MZP? Miközben mindenki tudja, hogy Gyurcsány az igazi főnök? Lehet toporzékolni, hogy Orbán miért nem vesz részt ebben a bohóckodásban, csak minek? :D Amíg enélkül is nyer, tök természetes, hogy leszarja az ellenzéket.

2022. jún. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
95%

4 azt felejtetted ki ebből, hogy az ellenzék arcait ledarálja orbán médiájának lejárató kampánya. Ezt nincs ember aki kibírná.


A vita pedig a demokrácia miatt kellene. De te már azt se tudod, mi az.

2022. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
15%

#5. Ja, tök jó ez a "ledarálja", mert amikor a komplett magyar média 95%-a a szocik kezében volt, akkor aztán olyan kiegyenlítettek voltak a viszonyok, ugye? Hiteles jelölt kellene tán, nem kifogásokat keresni, ahogy Orbán is meg tudta nyerni 1998-ban a választásokat.


"A vita pedig a demokrácia miatt kellene."


Szerintem meg nem, ahogy fentebb is írtam. De elfogadom, ha neked más a véleményed.

2022. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:
96%
#4 Szóval te magad is biztos vagy benne, hogy a vita saját maga legyőzéséhez vezetett volna?
2022. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 anonim ***** válasza:
97%
#6 Olyan, hogy 95%-ig a szocik kezében volt, nem volt soha. Főleg, hogy akkor még legalább a közmédia legalább részben közmédiaként működött. De azért akkor sem voltak kiegyenlítettek a viszonyok, nekem az sem tetszett.
2022. jún. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 anonim ***** válasza:
97%

8: ugye akkor volt olyan műsor, mint az Este, ahova minden nap élő adásban hívtak ellenzéki és kormánypárti politikust is, hogy a nap híreiről beszéljenek


Most meg a köztévé abból áll, hogy a híreket a fideszes propagandisták kommentálják fideszes szempontból.

2022. jún. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:
27%
9) Azért tegyük hozzá, gyakran az ellenzéki politikusok azok, akik nem mennek el. Én pl egy helyi tv-nél dolgozom, és sokszor maga az ellenzék, aki nem válaszol. Pl amikor a kamányidőszakban jött Dobrev Klára, nekem lettek volna kérdéseim tőle. De a biztonsági emberei csak az ATV-t meg az RTL-t engedték oda.
2022. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!