Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A várható gázválság ráébreszti...

A várható gázválság ráébreszti végre az embereket, hogy ideje spórolni kicsit az energiával?

Figyelt kérdés

Brutális túlfogyasztás zajlik jelenleg, a többség pont lesz*rja, milyen bolygót hagy a gyerekeire, csak fogyasztja a kőolajat, gázt, áramot, mintha nem véges erőforrásokról beszélnénk.


Mit gondoltok, ha válság alakul ki, akkor rájönnek végre, hogy akkor is van élet, ha télen nem alsógatyában ülnek a 24-25 fokra fűtött házban, hanem csak 20 fok van és pulcsit kell venni? Rájönnek, hogy lehet élni kevesebb elektromos eszközhasználattal is, nem kell még klímázni 25 fokban, nem szakad le a kezük, ha nyáron teregetnek szárítógép helyett?

Úristen, talán még azt is megélhetjük, hogy ráébrednek, a szomszéd utcai kisboltba gyalog is el lehet menni egy kiló kenyérért kocsi helyett?


Mi a véleményetek, ha már maguktól nem akarnak változtatni az emberek, a kényszer hatására fognak, és lehet ennek hosszútávú hatása?



2022. jún. 24. 13:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
19%
Remélem arra fogja ráébreszti végre az embereket hogy lámpavasra kell húzni az uniót vezető libsiket.
2022. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
15%
Fsok a gyerekekre.annyi gázt használok amennyit akarok, nem vagyok hajlandó spórolni.jól jegyezd meg hogy van bőven energia,ha mégsincs akkor az a politika miatt van.
2022. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%
1) ők legalább vezetik, nem úgy mint a fidesz maffia.
2022. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
A kérdésre miért nem sikerül válaszolni? Nem érdekel senki politikai nézete, nem ez volt a kérdés, a nem erre válaszoló kommenteket jelentem.
2022. jún. 24. 13:44
 5/29 anonim ***** válasza:
73%

2 "annyi gázt használok amennyit akarok"

Mondja ezt egy bodzaágakkal meg szeméttel fűtő fidesz-szavazó :D

2022. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
#2 Tudod a Föld gázkészlete sem tart örökké, eljön még az az idő hogy hiába nyitod a gázcsapot nem jön a gáz.
2022. jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a megoldás az atomenergiában rejlik. Igen, az uránpiac nagy része is az oroszoknál van, de legalább nem szennyez. Ígyis úgyis üzletel a világ velük, akkor már vennénk inkább hasznos dolgokat.


A kérdésre konkrétabban meg szerintem nem, az átlagembert sajnos nem fogja tudatosabb életmódra kényszeríteni. (lásd 2es válaszoló). Ezért kell az energia forrásokat megtisztítani, használjon annyit amennyit akar, de legalább nem gázt.

2022. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
93%
Mi eddig se pazaroltuk a gázt. Egyszerűen jobban érezzük magunkat hűvös szobában. Hozzáteszem, a házunk sem nagy, meg nem is üldögélni szoktunk, hanem mindig teszünk-veszünk, a gyerekek játszanak stb.
2022. jún. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Kb. mint 8-as írta. Én pl. az irodámban (itt van a lakásban) elüldögélek 19 fokban, és nem fázok. Hálószobában éjszaka 17 fok van, és úgy pont jó. De van pl. ismerősöm, ahol alap, hogy 26 fokra van állítva a fűtés, ez szerintem túlzás. Viszont szerintem a nagy többség nem pazarol egyáltalán.
2022. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
17%
6) lárifári.
2022. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!