Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Törhet ki háború a gázválság...

Törhet ki háború a gázválság miatt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha tartósan így marad a helyzet, akkor szerintem simán.
2009. jan. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Mivel elég feszült a helyzet a nagyhatalmak között, akár ezért is kitörhet.
2009. jan. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az esélye szinte nulla.

Ugyanúgy rendeződik a helyzet 1-2 hét múlva, mint legutóbb.

Egy európai háborút senki nem mer megkockáztatni ilyen jelentéktelen okok miatt.

2009. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Az oroszok elég erősen belligerálnak már egy ideje, szóval lehet, hogy megjátszanának, ha nem is egy világháborút, vagy egy egész európai háborút, de ők és Ukrajna közöttit lehet.
2009. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, mi lehet, de ha lesz valami, az oroszok azért fogják agyoncsapni őket, mert lopnak, akik pedig kapnák, azért, mert előlük lopják el az amúgy is drága gázt.
2009. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tulajdonképp ez úgy jutott eszembe , hogy volt az a bizonyos jós, biztos sokan hallotak róla Nostredáusz...minden jóslata bejött, és 2030-ig mégegy nagyháborút jósolt...és most hogy jött ez a nagy vita, kissé megijedtem hogy ez a jóslat is beteljesülhet...pedíg azelött nem hittem ilyesmiben.

De ez nem fontos...Szóval itt volt pár pesszimista és egy rendkívül optimista válasz...hogy döntsem el kinek van igaza? Tulajdonképpen, hamár a politika témakörbe lett moderálva a kérdés: Politikailag mennyiben lehetséges hogy ilyesmi megtörténjen, és ha megtörténne mennyiben érintené hazánkat?

2009. jan. 8. 16:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, figyelj, én biztos vagyok abban, hogy próbálnak megoldást találni, hogy milyen sikerrel, azt nem tudom, én ehhez kicsi vagyok. Ha lesz is balhé, azért jó lenne, ha kis hazánk próbálna semleges maradni és "Svájc-ot játszani", így is xarban vagyunk, nem kéne még jobban. Sokszor álltunk már a rossz oldalon, meg is szívtuk.
2009. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mint NATO tagország, nem tudnánk semlegesek maradni, benne lennénk nyakig.

De háború szempontjából engem jobban aggaszt a Közel-Keleti helyzet.

ha már lennie kell nagy háborúnak 2030-ig, szerintem onnan jön majd a szikra, ami kirobbantja...

2009. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

minde nagyobb világválság után világháború volt :]]]]


HARCAPINÁJÉ!


xx

2009. márc. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!