Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FIDESZESEK! Mi a véleményetek...

FIDESZESEK! Mi a véleményetek arról hogy külföldön dokumentumfilmet csináltak arról, ahogy Orbán építi a diktatúráját?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jún. 25. 19:35
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
34%
Igaz fordítóval írtam mert nem vagyok perfekt angolos de ezt majd olvasgathatják Kedvükre. Propaganda begins right here, where I think false information is being given about a right-wing government that is running down a country's government. Where there is no left-liberal globalist government, there can only be a dictatorship led by a dictator, but in the current US and the European Union, it should be thought that if there is a dictatorship here, what could the US dictate to the current Ukrainian puppet government! I will not mention that there is a war not in Ukraine-Russia but in the USA vs Russia, which is happening in Ukraine, which is why many people say this is a farce, but only the right-wing media dared to publish it alone, because at least balanced right-wing media can be found here in Hungary. Well, in a dictatorship, it is better to find out about them than in a democracy, because there is only 1 kind of balliberal globalist media here, both right and left. If democracy is like that, I prefer dictatorship!
2022. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
70%

Itt van Magyarul is!

A propaganda pontosan itt kezdődik ahol egy adott ország kormányát lejárató méghozzá jobboldali kormányról közölnek én szerintem hamis információkat. Ahol nem baloldali-liberális globalista kormány van ott tutira csak diktatúra lehet amit diktátor vezet, de a mostani USA-n és az Európai Unión el kellene gondolkozni hogy ha itt diktatúra van akkor ott mi lehet, hiszen USA parancsol a jelenlegi Ukrajnai bábkormánynak! Azt meg megsem említem hogy nem Ukrán-orosz hanem USA vs Oroszország háború van ami Ukrajnában játszódik sokan ezért mondják ezt farsul de ezt csak a jobboldali média merte egyedül leközölni mivel itt Magyarországon legalább kiegyenlített jobb és baloldali média már egyaránt megtalálható. Na a diktatúrában jobban lehet ezek szerint tájékozódni mint a demokráciában hiszen ott csak 1 fajta balliberális globalista média van itt meg jobb és baloldali is. Ha a demokrácia ilyen akkor inkább a diktatúrát választom!

2022. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
25%
Orbán diktatúrája teljesen leépíti az ország gazdaságát és a magyar nép életszínvonalát.
2022. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:

#42 Ez a videó már több mint 1éves.

Semmi köze a mostani helyzethez.


"Kiegyenlített jobb és baloldali média"

Ez neked kiegyenlített?

-Sokkal több kormánypárti média fórum van mint ellenzéki.

-nincs miniszterelnök jelölti vita

-Szinte soha nem jelenik meg egy ellenzéki politikus se a köztvn

-A rengeteg propaganda plakátról, meg videóról nem is beszélve, ami pusztán a mennyiségével is törvényt szegett.

És nem mellesleg a mi pénzünkből ment.

2022. jún. 26. 18:23
 45/50 anonim ***** válasza:
74%

37: Meséld már el mi változna ha lenne miniszterelnöki vita, mert már nagyon kíváncsi vagyok.

Illetve nem kaptam linket.

2022. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
73%

- Attól, hogy több a kormánypárti média, még nem lesznek olvasottabbak. A random falvak újságjait nem olvassák annyian, mint a 24.hu-t és a csatornájukat sem nézik annyira, mint az RTL-t.


- Orbán se jelenik meg az ellenzéki sajtóban, meg nagyon más fideszes se


- Az összefogás is ugyan olyan gyűlöletkampányt használt a saját érdemeik kihangsúlyozása helyett


- Azt meg még mindig nem tudom, hogy melyik törvény szabályozza a plakátok mennyiségét vagy tartalmát

2022. jún. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
86%
Azért balliberális médiából még mindig több van mint kormánypártiból de lassan már kiegyenlített lesz a mezőny. Az viszont tény hogy a jobboldaliakat keményen cenzúrázzak a cenzorok hogy mi az álláspontunkat ne nagyon tudjuk megosztani a nagyvilággal. Erre tökéletes példa a facebook cenzúra. Ott ha valaki libernyákozik meg szidja az LMBTQ-t és szóvá meri tenni hogy egy fiú ajándékba miért sminkkészletet kapott játék autó helyett akkor törlik a kommentjét, rosszabb esetben felfüggesztik de akár törölhetik is a facebook profilját. Ugye ha Orbánt, Toroczkait és a jobboldalt szidjuk akkor meg még lehet meg is dicsérnek hogy ügyesek vagytok csak így tovább, ez a rasszista, fasiszta és náci jobboldal, de ha ballibernyákokra azt írjátok hogy globalista nagyhatalmakat kiszolgáló politikusok vagy kormányfők akkor bann!!
2022. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
11%

47: Orbán is és Toroczkai is fekély Európa testén!

Csak elmebetegek tapsolnak nekik!

2022. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
83%
#48 Akkor te Gyurcsánynak, Klárikának meg Donát Annának tapsoljál.
2022. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
91%
48-as! Oké, de akkor meg ne tudjam hogy fürdesz zuhanyzás helyett és a wct meg fürdővízzel öblítsd le és ne gázzal fűts hanem szénnel vagy vágjál fát a -5, -10 fokban és ne mosógépet használj hanem a kinti szellőt meg a szellőztető drótot! Jah és menj nyalj be tövig Von Der Leyen-nek azaz Van De Lejjebbnek! :D
2022. jún. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!