Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a melegek normálisan...

Ha a melegek normálisan vonulnának nem lehet, hogy kevesebb ellenszenvet váltanának ki?

Figyelt kérdés

Szerintem ilyen egy normális vonulás:

[link]


És ilyen egy pride:

[link]



2022. jún. 29. 12:39
A kérdező szavazást indított:
Igen, ha normálisabbak lennének, nem váltanának ki ellenszenvet
Igen, de akkor nem venné észre őket senki, márpedig ez a cél
Nem, a homofóbia akkor is ugyenilyen méreteket öltene, ha normálisan viselkednének
Nem, de amúgy is kinek mi köze hozzá, hogy mások hogy viselkednek, nem kell odanézni
24 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Sehogyan nem kéne vonulniuk.
2022. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván. A szinte meztelen emberek vonulása mindenképpen fura, akármik is.
2022. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 szántóvető ***** válasza:
70%
annyiszor kéne vonulniuk mint a heteróknak,egyszer sem.
2022. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Ja, szinte meztelen férfiak csak nemzeti ünnepen vonulhatnak fel?

[link]

2022. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

Már azt hittem vmi übergáz, egyszál p.csös képet linkeltél, de ne haragudj, ezen a képen semmi extra nincs. Lehet róla vitatkozni, hogy mennyire illendő a városban meztelen felső testtel mutatkozni, de nyáron szinte minden évben látni ilyet, felvonuláson kívül is. Ráadásul a többi 100 résztvevő a képen fel van öltözve rendesen. Az meg, hogy ki mit vesz fel (tudom én, hogy a toppos gyerek b@ssza a csőröd), mindenkinek magánügye.

Úgyhogy hajlok rá (és szerintem ha mélyen magadba nézel te is), hogy öltönyben és kiskosztümben vonulva is provokálva érezné magát az egyszerű paraszt.

2022. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

4: Nézd meg a saját magad által belinkelt képeket. Minden felvonuló normális ruhákban van. A szereplők közül kettő férfi van meztelen felsőtesttel, és ők fellépők, a műsor részei, nem a felvonuló nép.

Jártál te már valaha színházban?

2022. jún. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy nem értem ezt a "nem normálisan" vonuló dolgot.


Ha megnézel egy összefoglaló videót példa a tavalyi Budapest Prideról, és képkockákra lebontva megszámolod, hogy hány ember van normálisan, hétköznapi módon öltözködve, és hány öltözködik fura módon, arra fogsz jutni, hogy az ott részt vett emberek 99,9 százaléka normálisan van felöltözve. (És ezek a tények, meg lehet próbálni leellenőrízni. )

2022. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7: megpróbáltam leellenőrizni:

[link]

(háttérben kislány...)

[link]

[link]

[link]


Ezek csak a hazai Pride képei, meg lehet nézni nyugodtan egy kanadait, berlinit.

2022. jún. 29. 13:17
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

#8 A háttérben egytől egyig mindenki normálisan van öltözködve.


Tudod, ha nem azt értelmezed, amit írok, és kiszelektálsz képeket, és azon belül is kiszelektálsz embereket, akkor nem látod meg a valóságot, a tényleges statisztikát. Már pedig ahhoz azokat az embereket is bele kell számolnod, akiket nem akarsz, mert normálisan öltözködnek, és velük nem lehet lejáratni a Prideon vonuló embereket.

2022. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Küldök neked néhány képet, amit nem egy jobboldali portál emelt ki, csak szimplán beírtam a google képkeresőbe, hogy pride, és random kikapkodtam képeket a tömegről.


[link]


[link]


[link]


Cserébe csináltam egy szándékosan "tematikus" keresést motoros találkozókra.


[link]


[link]


[link]


Nem tudom, érted-e, mire akarok kilyukadni?

2022. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!