Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay nem érzi, hogy...

Márki-Zay nem érzi, hogy egyre ellenszenvesebbé válik azzal, hogy folyton csak Orbánékat ekézi?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy fontos, hogy lássuk mit csinálna másképp, de a beszédei nagy része a szidalmazásból áll, ami csak ellenszenvet vált ki még a fide$z ellenes emberekből is.
2022. márc. 15. 23:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem, azt hiszi, mindenki olyan agresszív, kötekedő alak, mint ő.
2022. márc. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

MZP sajnos egy totális idióta.

Az előválasztáson rá szavaztam, de már bánom.

Mondjuk Viktorunknál bárki jobb, de kicsit fáj, hogy ezt sikerült kitermelni...

2022. márc. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Biztosan végeztek a baloldalon felméréseket, monitorzzák a szavazókat, vannak tanácsadói és ez lehet a leghatásosabb kampánystratégia, ezért csinálja. Bár gyakran Mári-Zay elég önfejű, nem hallgat a szövetségeseire.


Másrészt meg éppen a Fidesz is igazolja a leegyszerűsített üzenetek, támadó stratégia hatásosságát, úgy tűnik a Soros-kampány, a riogatás Gyurcsánnyal, mini Feri üzenet hatásos Magyarországon.

2022. márc. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem meg amit a Fidesz folytatott ellene, mini Feri plakátok szerte az országban, meg a megvágott videók után megteheti. Amiket ő mond Orbán ellen, azok még visszafogott dolgok és több a valóság tartalmuk, mint amiket a Fidesz állít.
2022. márc. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Elég szomorú, hogy azt látta a legjobb ötletnek, ha a fideszhez válik hasonlóvá.
2022. márc. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért inkább kölcsönösen dicsérnie kellene egymást a feleknek? 😂

Mondjuk jó lenne ha szólamok helyett valódi észérvek lennének a politikai kommunikáció fókuszában, de nem az van. Úgy tűnik a választók többségének inkább jelszavak kellenek.

2022. márc. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

MZP minden csak nem totalis idiota, a legkevesbe demagog politikus (mernok, kozgaz es tortenelem diplomas), de az atlag ember ugy se nezi meg a szakpolitikai videoit, a gond vele h kommunikalni nem tud olyan jól, túl sokat beszel, egy politikusnak megfontoltabban kell kommunikalni.


A gond az hogy olyan propaganda gépe van a fidesznek aki bárkit beadarál, még ha nem is hibázna soha, bármikor bármit hazudhatnak rólad mert max pár milliós pert kaphatsz érte.


Érdemes megnézni Putyin hatalomra jutása után milyen lépésekkel alakitott diktaturat oroszorszagbol, a fidesz kicsiben (gyilkossagok és rendőri brutalitást leszamitva) egy az egyben lemásolta. Először a média kontroll (köztévében 4 évente 5 perc az ellenzéknek), utánna választási rendszer átírás (2012), utánna oligarcha rendszer kiépítése lojálisokat felhuzza aki ellene beszél kivérezteti (oroszok szószerint, itthon Meszaros Simicska a legjobb példák) és végül a jogrendszer meghekkelése (Polt Péter).


Szomorú hogy az egykor orosz, diktatúra ellenes nemzeti oldalból mi lett itthon, és ami mégszomorúbb hogy valószínűleg nem is látja a többség, hogy ma annak tapsol amit 10 éve még elitélt.

2022. márc. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
#6 Nem.Szerintem magáról kellene beszélnie és önmagát pozitív színben feltüntetni.Ezzel a mocskolódással semmire nem fog menni.
2022. márc. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%

"kommunikalni nem tud olyan jól, túl sokat beszel, egy politikusnak megfontoltabban kell kommunikalni."


Pontosan ezért idióta...Az emberek többsége debil, nem a valódi tartalmat nézi a mondandónak, hanem azt a kis szeletet, amit képes felfogni.

A Fidesz így is ízekre szedné, de ennyi támadási felületet hagyni magán...

Ja és igen, arcból is visszavehetne, elég a Viktorunk önelégült képét látni.

2022. márc. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem kifejezetten felemelő beszédei vannak. A kritikáknak, amiket megfogalmaz, pedig van alapjuk, ellentétben a Fidesz propagandájával. Lásd Mini Feri, Gyurcsány show és hasonló baromságok.
2022. márc. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!