Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg 20 fokot fog engedélye...

Tényleg 20 fokot fog engedélyezni Karigeri a budapesti lakásokban télen?

Figyelt kérdés
2022. jún. 29. 20:28
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Elképesztő, hogy ennyire gyűlölitek a fideszt, hogy inkább szivatjátok magatokat, de csak azért is jó a Karigeri.
2022. jún. 30. 17:14
 42/50 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, kérdező, hogy te milyen fűtési hőhöz vagy szokva?

Nálunk, a falusi családi házban fűtési idényben, a fűtött helyiségekben 20 °C van. (Pontosabban: ha 19,7 °C-ra csökken a hőmérséklet, akkor a termosztát bekapcsolja a kazánfűtést, ha eléri a legalább 20,3 °C-ot, akkor kikapcsolja.)

Annak idején, a fiam születésekor sem, majd idővel az unokáim születési örömére sem "durrantottunk jól be".

Mindenki egészséges volt is, és most is az.


A településen számos egyedül élő idős ember van, többségük csak egy-két helyiséget fűt, azt sem melegebbre, esetleg, ennyire sem.


Mivel nincs klímaberendezésünk, sokkal rosszabb, egészségtelenebb most a 25,7 °C.

2022. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
71%
Nem a Fideszt gyűlöljük (vagyis nyilván azt is), hanem ezt a fenntarthatatlan, pazarló életmódot. Nem azért élek visszafogottabban, mert Karácsony azt mondja, mjanem mert nekem fontos a gyerekek jövője. Neked nem?
2022. jún. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, majd figyeld, hogy az uszítás után ezt is leadja-e majd a fideszpropaganda:


"„Sem a FŐTÁV, sem én nem tudjuk és nem is akarjuk szabályozni egy random budapesti lakásban a hőmérsékletet. Maximum a sajátomban tudom" – írta közösségi oldalán Budapest főpolgármestere.


„A propagandamédia egyik legújabb agymenése, hogy a Fővárosi Önkormányzat korlátozni fogja a távfűtést. Aki ilyen baromságot állít, az a távhőszolgáltatás alapvető elemeivel sincs tisztában” – kezdte a távhőszolgáltatásról írt Facebook-bejegyzését Karácsony Gergely.


"


[link]

2022. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
79%
"A Budapesti Közművek keretén belül működő FŐTÁV Távhőszolgáltatási divízió sem jogilag, sem technikailag nem képes egy adott lakás hőmérsékletének egyoldalú korlátozására, tájékoztatott a főpolgármester, kiemelve, hogy „a szolgáltatási szerződések egyértelműen rögzítik a társasház által igényelt átlagos hőmérsékletet, melyet a szolgáltató biztosítani köteles”."
2022. júl. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
0%

45-ös

Mondjuk , amit idézel, az nem arról szól amit a lakájmédia ( és a kérdező) állít. Nem arról van szó hogy egy lakásban korlátoznák a maximum hőfokot.

De persze ettől még az egész úgy röhej ahogy van. Már-már szórakoztató nézni mennyire erőlködnek hogy valami újat találjanak ki Karácsony ellen.

2022. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
27%

46: " Nem arról van szó hogy egy lakásban korlátoznák a maximum hőfokot."


Ez a kérdés: "Tényleg 20 fokot fog engedélyezni Karigeri a budapesti lakásokban télen?"

2022. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
0%

47-es

Tényleg nem érted a két mondat jelentése közti különbséget?

2022. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
79%

48: " „a szolgáltatási szerződések egyértelműen rögzítik a társasház által igényelt átlagos hőmérsékletet, melyet a szolgáltató biztosítani köteles”"


Próbáld értelmezni az idézetet. A társasház igényli a hőmérsékletet, amit a szolgáltató biztosítani köteles. Nem a főváros dönti el, hogy mennyivel fűthetnek.

2022. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
49%

49-es

Ezt értem ( és tudom is).

Ugyanarról beszélünk.

Mindegy, feladom.

2022. júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!