Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek megéri online...

Szerintetek megéri online folytatni a PestiTV-t v 2 év múlva ugyanúgy bezárják őket?

Figyelt kérdés

2022. jún. 30. 04:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az online üzemeltetéshez gyakorlatilag alig kell valami felszerelés, meg a rezsije is potompénzből megvan.

Azért egy tv stúdió és az alkalmazottak fenntartása nagyon sokkal többe kerül mint az online felület.

2022. jún. 30. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Ha néhány kormánypárti pénzember ad nekik pénzt, és közösségi finanszírozásból is bejön valamennyi, akkor fenn tudják tartani. Nekik megéri, pluszban fognak kijönni valószínűleg.


A közbeszédnek, az értelmes vitakultúrának annál nagyobb kárt fognak okozni továbbra is, attól tartok. Nem beszélve a nyílt uszításról, gyűlöletbeszédről

2022. jún. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 hypno ***** válasza:
65%

Ezek a dízpintyek akik csinálják, a piacon a langyos vízre valót sem keresik meg.

Mekkora sivalkodás volt belőle, amikor karácsony előtt nem kapták meg az állami apanázst.

Ki az aki ezeket a kreténeket önként, kényszer nélkül finaszírozná? Még a jól idomított, fidernyák törzsszavazók is mást néznek.

2022. jún. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
A youtube nagyon hamar le fogja őket tiltani amúgy is, ha ugyan úgy folytatják :D
2022. jún. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%

A válaszokból is látszik, hogy nagyon is megéri folytatni.

Ami ellen ennyire sivalkodnak a ballibek azt mindig nagyon kell nyomni, mert az nekünk fontos és jó ha megvalósul.

2022. jún. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagyok ballib, csak zavar a pusztító alpáriság és győlöletkeltés, az árkok ásása a magyar emberek között.


Úgy néz ki a kormánynak is addig érte meg a putyinista normálisok lázadása, amíg fel kellett hajtani a Fideszes szavazatokat. Ilyen színvonaltalan bagázs soha az életben nem kerülne semmilyen képernyőre sehol máshol.


Miért nem lehet egy értelmes, konstruktív jobboldali TV-t, youtube csatornát felhúzni? Én is nézném, és szükség lenne rá, de komoly pofával Huth Geriékre azt mondani, hogy jó, ha megvalósul az elég gáz.

2022. jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Drakula ***** válasza:
57%

"csak zavar a pusztító alpáriság és győlöletkeltés"

Pontosan mire gondolsz?

2022. júl. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

A melegekkel szemben több adásban előfordult uszítás. Volt, hogy legitimálták a velük szembeni erőszakot ( +meg kellene cipőzni őket+ ).


Budaházi Edda állatokhoz hasonlította őket egy vitában, amikor az Osváth Zsolti is bent volt.


Volt eset, hogy valaki a pszichológusokról beszélt a műsorban, és az egyik csávó kiröhögte , hogy ez alibi szakma :D


Teljesen bomlasztó, nem segítette az ellentétek közeledését ez a színvonal.


Amikor néztem, nem azt éreztem, hogy érvek és értékek mentén zajlik a kommunikáció, hanem csakis és kizárólag érdek mentén, ami a jelenlegi hatalom kiszolgálása.


Én nem a jobboldaliság miatt sivalkodó libsi vagyok, csak szeretném ha közelednének az oldalak, mert nagyon nagy gyűlölet van ebben az országban. Ez a tévé ezt a gyűlöletet tovább szítja, és teljesen ellenkezik az én értékrendemmel, és szerintem sok jobboldali ember értékeivel is.

2022. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Hogy olyan szakmai dolgokról ne is beszéljek, hogy amikor behívnak egy ellenzéki figurát, szóhoz sem hagyják jutni. Alapvető újságírói dolgokkal nincsenek tisztában, vagy direkt sz@rnak rá.


Pl. behívták MZP-t, Ábrahám Robi folyamat letámadta, a csávó 1 mondatot alig tudott végigmondani. Amikor a Gulyást behívták, kiröhögték a gyereket, amikor elkezdett a klímaválságról beszélni.

Aki ezt jó tartalomgyártásnak nevezi - oldaltól függetlenül - ott valami nagyon el van csúszva.


Nézz meg egy Partizán műsort, ahova a másik oldalról behívnak egy Fideszest (pl. Fürjes Balázs vagy Révész Máriusz interjú) és hasonlítsd össze színvonalat.

2022. júl. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

#9 Értem. Szóval nem is ismered a műsoraikat.

Pont hogy ott lehetett "ellenzéki figurákal" találkozni és értelmesen beszélgetni.

Már bocsi, de MZP-t az ATV-ben is lekeverték, akkora hülyeségeket beszélt még akkor is amikor egyértelműen próbált alákérdezni a műsorvezető, mert olyan butaságot mondott hogy már neki volt kínos és ki akarta rántani belőle.

A klímaválságról meg nem is lehet komolyan beszélni olyannal, akinek alapvető problémái vannak a valósággal és a területet érintő technológiai, környezeti információkkal, tényekkel.

Néztem partizán műsort. És? Miért kell ugyanolyannak lennie egy másik műsornak?

te nézed a partizánt, én meg nézem a Hobbistát és ennyi.

2022. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!