Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád a svájci frank...

Támogatnád a svájci frank bevezetését Magyarországon?

Figyelt kérdés

Köztudott tény, hogy az eurót Soros György találta ki.

Azt is elmagyarázták nekem fideszesek, hogy a forint mögött nagyon komoly aranyfedezet van míg az euró mögött 0 fedezet van. Így bármilyen válság esetén az euró azonnal bedőlne míg a forint sziklaszilárdan állna.


Na de mi a helyzet a svájci frankkal?



2022. jún. 30. 13:54
A kérdező szavazást indított:
Liberális vagyok 🏳️‍🌈 és támogatom a svájci frank bevezetését 🙂🇨🇭💸👍
Fideszes vagyok 🍊 és támogatom a svájci frank bevezetését 🙂🇨🇭💸👍
Nem vagyok se fideszes se liberális ❔ és támogatom a svájci frank bevezetését 🙂🇨🇭💸👍
Liberális vagyok és NEM támogatom a svájci frank bevezetését 😠❌🇨🇭👎 (helyette legyen euró 🇪🇺⬅️👍)
Fideszes vagyok 🍊 és NEM támogatom a svájci frank bevezetését 😠❌🇨🇭👎 (helyette legyen euró 🇪🇺⬅️👍)
Nem vagyok se fideszes se liberális ❔ és NEM támogatom a svájci frank bevezetését 😠❌🇨🇭👎 (helyette legyen euró 🇪🇺⬅️👍)
Liberális vagyok 🏳️‍🌈 és NEM támogatom a svájci frank bevezetését 😠❌🇨🇭👎 (helyette maradjon a forint 🇭🇺⬅️👍)
Fideszes vagyok 🍊 és NEM támogatom a svájci frank bevezetését 😠❌🇨🇭👎 (helyette maradjon a forint 🇭🇺⬅️👍)
Nem vagyok se fideszes se liberális ❔ és NEM támogatom a svájci frank bevezetését 😠❌🇨🇭👎 (helyette maradjon a forint 🇭🇺⬅️👍)
Egyéb 🤷‍♀️ (leírom mi)
25 szavazat
1 2
 1/14 B.112-es ügynök ***** válasza:
96%
Legyen jugoszláv dinár a 90-es évekből.
2022. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
A svájci frank egy nemzetközileg elismert fizetőeszköz.
2022. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2


És jelenleg sokkal stabilabb és erősebb mint a Soros György eurója vagy Orbán (=Putyin) forintja

2022. jún. 30. 13:58
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem orosz RUBel? aktuálisabb lenne, mint ezek a démoni, ördögi és keresztényellenes nyugati pinzek
2022. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kuwaiti dínárt vezessük be, azzal egyből leköröznénk egész Európát
2022. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Minek ez a sok emoji? Rendesen elundorodok, mire megtalálom azt a válaszlehetőséget a szavazásnál, ami rámillik.
2022. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#4


A rubelt a sátánista csecsemőszíveket reggeliző gyíkember Putyin használja. Így off.

Nyilvánvaló hogyha bevezetnénk a rubelt akkor már másnap bejönnének a ruszkik és mindenkit megerőszakolnának és emberek millióit deportálnák.

Ezt akarod? Hogy édesanyádon és a lányodon vodkás Szergejek elégítsék ki mocskos testi szükségleteiket? (Ilyet csakis egy krumplis fidesztálib akarna).


Nyilván offos a rubel.


Viszont az euró és a dollár sem jó, mert akkor Soros György elárasztaná migráncsokkal az országot akik mindenkit felrobbantanának. És ha euró lenne akkor az összes óvodás is át lenne operálva travivá.


Tehát egyik sem jó.


Viszont Svájc semleges. Se a ruszkik se a migráncsok nem jönnének be.

2022. jún. 30. 15:31
 8/14 A kérdező kommentje:

#6


Azért, mert akkor elolvasni sem kell, hisz az túl sok agymunkát igényel. Így olvasás nélkül lehet szavazni, tisztára mint a választásokon is

2022. jún. 30. 15:33
 9/14 anonim ***** válasza:
Pedig a RUBelnek most bombasztikus az árfolyama...
2022. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
@6 En sem olvastam el a lehetseges opciokat, elso pillantasra beleguluzott a szemem ebbe a szinkavalkadba, gyorsan letekertem inkabb a valaszokig
2022. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!