Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire hatékony a Fideszes...

Mennyire hatékony a Fideszes propaganda?

Figyelt kérdés

2022. júl. 2. 00:35
A kérdező szavazást indított:
Nagyon jól működik, sok fidesz szavazó elhiszi
Nincs semmi propaganda, mindenki elmondhatja az irányított véleményét a nemzeti konzultációban
Ahogy Rákosi képe is kint volt nálam a falon természetes, hogy a komcsi ivadék OV képe is kint lóg a falon
A fidesz ezért tette történelmi egyházzá a hit gyülekezetét
Ha a fidesz a családtámogatásokról beszél, valójában az Orbán -Mészáros család megsegítésére gondolnak
Orbán Izrael nagy barátja, a fidesz propagandát lehet onnan irányítják
A romák Orbánt kedvelik, mert tudják közülük való
Ha egyszer felébred a magyar nemzet, elzavarja helytartóját a Fideszt
27 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Mindegy mennyire hatékony az emberek a pénztárcàikon keresztül érzik hogy át lettek verve!
2022. júl. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
#1-es , ha ez ilyen egyszerű lenne.. itt az a fideszes módi,hogy nincs is infláció, az a kevéske ami van az meg NEM IS ÉRZŐDIK :DDD Érted, bemegy a boltba ,látja hogy hétről hétre drágább, de meggyőzi a tudathasadásos elméjét, hogy ez nem lehet, mert nem a bAlLibEK vannak kormányon :D
2022. júl. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
6%
A balliberális propaganda hatásosabb, miszerint csak itt xar és mindenhol jobb. Azt ne is vegyük figyelembe hogy a környező keleti országokba nagyobb az infláció. Szerintem ezen a ponton ők már háborútagadók, lehet arról is csak a Zórbán hazudik.
2022. júl. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
"A Zóbán tehet a covidról, meg a covid utáni válságáról, meg a háborúról, meg csak mi szívunk, senki más blablabla..." - ez a balliberálisok szövege, és még ők gondolják agymosottnak a fideszeseket.
2022. júl. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
#4 Volt egy nem rövid időszak, amikor lakosságarányosan tényleg nálunk haltak meg a legtöbben Covidban az egész világon.
2022. júl. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17%

#4 nem tudom ezeket az embereket önmagukért 100%-ban hibáztatni, amiért ilyen mértékű Orbán fóbia alakult ki náluk.

Ha valaki egy véleménybuborékban él, akkor persze hogy előbb utóbb képtelen lesz az önálló véleménynyilvánításra, és csak azt hajtogatja amit a szájába adtak, így működik a propaganda.

Nem igazán szoktam politizálni, néha azért beleolvasok egy-egy cikkbe, vagy itt a kérdésekbe, és hát... ha a Fidesz propaganda agymosó, akkor az ellenzéki az konkrétan agysejt pusztító.

És ezt mondom úgy, hogy abszolút nem szimpatizálok a Fidesszel. Amilyen szintű manipulatív hergelés megy a ballib médiában, az már művészi szint és egyben Blikk szintű bulvárújságírás.


Egyébként élő példája a véleménybuboréknak a #2. Fogalma sincsen arról, hogy mi zajlik Európában, csak azt hajtogatja amit a ballib média a szájába ad.

Infláció van igen, romlik a forint igen, de még mindig forintban fizetünk a boltban nem euróban. És ugye elhiszik, ha most az ellenzék lenne kormányon, akkor egész Európában mindenhol, nálunk meg nem lenne infláció :D

Múlthéten voltam az osztrákoknál egyik ismerősöm meghívott egy napra. Lementünk a Duna partra kicsit és majdnem hanyatt vágódtam mikor megláttam az árakat a büfékben. 4000ft egy hotdog, 3600ft fél liter sör, sült kolbásznak 16000 kilója...

Oké ez vendéglátás volt, az mindig drágább de mondta a haver hogy marhára elszálltak az árak náluk is. Főleg a mindennapi élet kerül egyre többe. Persze az osztrák keres 2000-3000 eurót, de ezt a globális áremelkedést már ők is megérzik a pénztárcájukon.

2022. júl. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

6

Fuxt jártál te ott.

2022. júl. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Mennyire hatékony a fideszes propaganda = április 3.
2022. júl. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Fsms ***** válasza:
89%

Nagyon. Persze kérdés mikor válik kontra produktívvá.

Nekem az tetszett, amikor nyugdíjasokat kérdeztek, hogy hogyan élnek. Hölgy elmagyarázta, hogy rosszabbul él, de Viktor elmondta, hogy jobb lesz ezért szavaz rá.

2022. júl. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Annyira, hogy lassan november 4-ét fogjuk ünnepelni, október 23-a helyett.
2022. júl. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!