Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek tényleg nem...

Ellenzékiek tényleg nem veszik észre, hogy a forintot mesterségesen gyengítik külföldről a magyarellenes érdekek és nem véletlen , hogy nem úgy romlik mint más valuták?

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 13:56
1 2
 1/13 tobas ***** válasza:
94%
Állítólag a forint gyengítés a magyar érdek. Mondjuk az is elszomorító, hogyha támadják és ez ellen 10 éve nem tudnak semmit tenni.
2022. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Most akkor nemzeti érdek a gyenge forint, vagy Magyarellenes ármánykodás?
2022. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Én észrevettem, hogy innen belülről gyengítik, egy mocskos csaló kormány gyengíti, fidesz kormánynak hívják.
2022. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
Már rég észrevettem. Nem most, nem a mostani forintgyengülés kapcsán. Ezt az országot nem most kezdték szívatni, van is teóriám, hogy mi állhat a háttérben, de nem kívánom leírni, meg tartom a véleményemet.
2022. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is így van.
2022. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

A dilettáns bűnöző kormányunk és a hozzá kapcsolódó állami/félállami tolvajok, mint az MNB például a gyenge forint oka.

Túl nagy egybeesés lenne, ha emellett még külföldről is támadnának minket.

2022. júl. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Vagy azok a Magyarellenes érdekek amelyek nem külföldön, hanem a parlamentben ülnek.
2022. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem úgy gyengül, mint a többi valuta, mert a többi valuta nem annyira kitett az orosz gazdaságnak. Ennyire egyszerű fiam
2022. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Alex Fly ***** válasza:
92%
Igen, a külföldi magyarellenes erők ülnek a kormányban és folytatják ezt az elcseszett gazdaságpolitikát...
2022. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Istenem, mekkora hülyeség! Akkor a lej miért gyengült jobban, mikor Románia a leghűségesebb EU- és NATO-szövetséges, fegyvert, pénzt, mindent küldött Ukrajnának, két NATO-támaszpontja van, és elkötelezett euroatlantista ország?
2022. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!