Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Véleményem szerint Karácsony...

Véleményem szerint Karácsony Gergely megdöntette az alkalmatlanság világrekordját, és ez a rekord örökre fenn fog maradni. Egyetértetek velem?

Figyelt kérdés

2022. júl. 4. 18:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Nézd kérdező, nem akarlak áltatni. Addig jó neked, amég nem találsz magadnak a véleménybuborékodból pajtikat. Inkább keress egy jó mentálihigiénés szakembert. Mert bár egy kérdés tényleg nem árt senkinek, de elég nagy baj ha évek óta frusztrál valami ami nem személyesen ellened van.
2022. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
9%
Azt mondják, Budapesten van az ész meg az értelmiség. Aztán a hülyék megválasztják ezt a bohócot. No comment.
2022. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van velem kapcsolatban, de ez az ország tele van hozzám hasonlókkal, a másik térfélről is. Szerintem neked sem kell bemutatni azt a hisztit, amit a liberálisok/baloldaliak/progresszívok/nyugatosok/globalisták művelnek minden egyes újabb kétharmad és a kormány megannyi intézkedése miatt.

Sajnos nagyon sok ember rá van feszülve a politikára. Mondjuk a másokra mutogatás tényleg nem segít rajtam. Csak arra is rá akartam mutatni, hogy az ellenzéki oldalon is jelen van ez, nem csak az "idióta jobbos parasztok" frusztráltak.

Annak örülök, ha te egészségesen állsz hozzá a témához.

2022. júl. 4. 19:25
 14/19 A kérdező kommentje:
Á, 12-es, végre egy igazi patrióta! :D Előre, nem hátra! Hajrá Magyarország, hajrá magyarok! :D
2022. júl. 4. 19:27
 15/19 anonim ***** válasza:
Mindig lesz lejjebb.
2022. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2022. júl. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
92%

Gondoltam én is az analógiára, de mondjuk szerintem más az amikor valami konkrét dolog csapta ki épp a biztosítékot (választással kapcsolatban bizonyos dolgok, vagy bizonyos intézkedések stb.). Ez esetben még mindig nem tudom, most épp mi a konkrét probléma Karácsonnyal?

Amúgy én sem tartottam valami nagy lumennek, de ő legalább ott állt a pódiumon a vereség után, emellett tényleg nem egyszerű most ellenzéki polgármesternek lenni. Persze ha van konkrétum, akkor arról jobban lehet beszélgetni.

2022. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
10%
KariGeli vilavju!
2022. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na te fideszes barom, remélem jó magas lesz a fűtésszámlád.
2022. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!