Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tarlós István mely idegen...

Tarlós István mely idegen nyelv(ek)en beszél(t) aránylag jól?

Figyelt kérdés
„Több alkalommal járt Brüsszelben és Milánóban, az Európai Unió szervezeteinél tapasztalatszerzés, tanulás és előadások tartásának céljából.” ( [link] ) Milyen nyelv(ek)en tarthatott előadást külföldön Tarlós István?

2022. júl. 4. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Szovjet és grúz.
2022. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
A cigányt. Bár az nem sokáig lesz "idegen nyelv".
2022. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom angolul mindenképpen.
2022. júl. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Magyar. -Manapság már ez az idegen nyelv "Magyarországon"!
2022. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem fel a kérdést, mert én még soha nem hallottam Tarlós Istvánt valamilyen idegen nyelven megszólalni (persze ettől még beszélheti valamelyiket).
2022. júl. 6. 18:28
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
T.I. óbudai, értelmiségi családból származik, valószínűleg tud németül. (Óbudán sokan tudunk).
2022. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Brüsszelben és Milánóban, az Európai Unió szervezeteinél"

Ezeken a helyeken biztosítják a szinkrontolmácsolást, tehát nyugodtan mondhatta a beszédeket az anyanyelvén.

Ettől függetlenül azért beszélhet vagy legalább érthet akár több idegen nyelven is. Mindenesetre én se hallottam még máshogy nyilatkozni, mint magyarul, viszont az is igaz, hogy (amikor én láttam) mindig magyarul kérdezték, akkor meg miért válaszolt volna máshogyan?

2022. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

#7 igen, ez így van... Csak Karácsonytól várják el a fideszesek, hogy anyanyelvi szinten beszéljen angolul, itt is van egy kis kettős mérce.


Amúgy Tarlós még a számítógéphez sem ért, ami egy kicsit súlyosabb dolog.

2022. júl. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

"Csak Karácsonytól várják el a fideszesek, hogy anyanyelvi szinten beszéljen angolul"

Anyanyelvi szintű elvárásról szó sincs, elég lenne, ha középfokon elpötyögne, de az se megy neki. Erre is csak azért lenne szükség, mert belemegy olyan helyzetekbe, ahol - nem a fideszesek miatt, hanem az őt angolul kérdezők miatt! - kéne, hogy tudjon angolul reagálni. Tarlós nem ment bele ilyen helyzetekbe, Karácsony viszont igen. Csak rajta múlik...

2022. júl. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az bizony egy lejárató kampány része volt. Aki belement, az bizony a návos Vida Tolmácsot Kérek Ildikó volt. https://www.youtube.com/watch?v=aJQqiZxTgTQ
2022. júl. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!