Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hazaköltöztem Németországból...

Hazaköltöztem Németországból és nem értem mire fel ez az Orbán ellenesség amikor láthatólag nagyon sokat tett az országért mióta eljöttem(2007) , illetve itt nincsenek egekbe az árak mint Németországban?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan elszálltak az árak Németországban , illetve bizonytalan volt , hogy télen is mi lesz még , teljesen agyament dolgok zajlottak ott az utóbbi években de különösen most a háború óta..


Én azt mondom tegyék össze a kezüket a magyarok, hogy ilyen kormányuk van mert ha itt is az menne mint Németországban akkor hatalmas gondok lennének.. és még mekkora gondok lesznek majd ha beköszönt a tél, meg se vártam inkább


2022. júl. 7. 17:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Ez szánalmasan gyenge volt. Színésznek, szövegírónak ne menj.
2022. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%

Na, Németország meg is szünt? Sejtettük hogy rogyadozik a nyugat.

Mennyi ideje van a karmelitának hazudozni 🙄

2022. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
80%
Tény,hogy Németországban még ennél is nagyobbak drágulások...brutál...de azért Orbántòl se ájukjunk el
2022. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%

És németországban ha kerestél mondjuk 900k-1.2 millió között, a drága tej földhözvágott?


Mert itt sok ember 80ezres nyugdíjból és 210ezres fizuból él.

2022. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
15%
Aki nem jár külföldön az csak a hazai inflációt látja.
2022. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
16%
4)Németországban eurò van nem forint.Ìgy nem lehet átszámolni.
2022. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
99%
3: Ez se volt sokkal jobb, ráadásul elég árulkodó jel, hogy a kérdésben a vessző elé is után raksz szóközt, míg a "válaszba" pont nem raksz se elé, se utána. Gyakorolj még egy kicsit.
2022. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

#1


Nem tervezek egyiknek se menni, villanyszerelő vagyok.


#4


Nem a tej ára vágott földhöz hanem a rezsiköltségek emelkedése - ahogy te mondod tej ár emelkedése - albérlet emelekedése , illetve a folyamatos tájékoztatás, hogy hogyan készüljünk a télre, most se klímázzunk és a többi nem tudom ebből mennyi jött át magyarba , de kb. olyan volt a hangulat ott mintha arra akartak volna felkészíteni hogy télen megfagyunk még úgy is hogy többszörösét fizetjük annak mint korábbi években

2022. júl. 7. 17:53
 9/35 A kérdező kommentje:
Mikor anno kimentem akkor 4x annyit kerestem még viszonylag keződként is mint itthon most mielőtt elszállt az eurot ez már csak 1,5x annyi volt azokhoz az ismerősöékhez képest akik szintén ebbe a szakmába maradtak mióta eljöttem.
2022. júl. 7. 17:55
 10/35 anonim ***** válasza:
85%
Már vége a választásoknak, pöcök, nem kell már kampányolni.
2022. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!