Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok összetehetik a...

A magyarok összetehetik a kezüket, hogy a Fidesz van kormányon és nem egy baloldali kormány ami engedne a külföldi nyomásnak és már elszabadultak volna a benzin és rezsi árak meg emiatt minden más?

Figyelt kérdés
Igen most is van egy kis áremelkedés de ahhoz képest ez semmi amit a baloldal művelt volna
2022. júl. 9. 11:37
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
18%
20 as! Hát ennyi eszed van? Ezt a baloldal művelte Brüsszelországban, hogy elvegyék a rezsicsökkentést..... A fidesz is mondta ők nem emelnek semmin, csak a balolal akarja eltörölni a rezsivsökkentést.
2022. júl. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
92%
21-es! És melyik párt van kormányon? Melyik pártnak van 2/3-os támogatottsága a parlamentben? Szerintem te is tudod.
2022. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
0%
#22, hát nem csidesz:)
2022. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Csak úgy mellesleg.

[link]

2022. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
100%
2022. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
100%

500kwh.

Kis (56nm) 4. emeleti lakás. Szokásos dolgok, tv, mosógép, laptop, igaz villanytűzhely van.

Vagyis kb 75.000 plusz lesz jövő hónaptól a villanyszámla. És akkor még itt a gáz (közös koltsegben van benne, kazán) meg a közösköltség díjak emelese (kata). Szóval el sem tudom képzelni mennyi lesz jövő hónaptól a rezsi. Kb 200.000 plusz. Nem keresünk annyit hogy kifizessük. Nem tudom mi lesz. Vagy nem eszünk, vagy ülünk a sötét lakásban.

Egyszerűen nem keresünk annyit, hogy ezt a pluszt kifizessük.

Szerintem lelépünk innen.

Testvérem 30nm. Semmi extra bár villannyal fűt. Neki nyáron olyan 30e plusz, télen 220.000 ezer lesz a havi villanyszámlája.

Ők sem tudják kifizetni ezt már. Nincs annyi pénzük. Vagy pár hónapig nem esznek.

2022. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
91%

Sziasztok, a házam átlagosnak tekinthető 90 nm. Gázkazánnal fűtök, villanybojlerem van. Ahogy számoltam az eddigi fogyasztásunk alapján a gázszámlám annyira magas lesz, hogy nem fogom tudni fizetni. Átalányban fizetek havonta 25 ezer körül jelenleg, ez 170-180 ezerre nő.

A villany is emelkedik, de az ""csak"" kb 30 ezerrel.

Honnan szedjek egyik hónapról a másikra elő 200 ezer forint pluszt számlákra? Ezt valaki magyarázza már el, mert nekem fingom sincs!

Nem létezik hogy az az átlag amivel ezek számoltak. Azt meg végképp nem tudom felfogni hogy az egyenlő közteherviselésből hogyan hagyhatók ki a távhősök.


Mindegy, valószínű hogy fellógatom magam, mert ez teljes csőd.

2022. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a magyarok összetehetik a kezüket és kezdhetik mormolni az imákat, hogy idén maradjon el a tél, mert főleg az, akinek nincs vegyes energiahasználati lehetősége és csak gáz vagy villany van, na az majd majd megnézheti a számlát.
2022. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen vállalhatatlan🥺pedig most a gyerekesek is kapnak kedvezményt a m3-re. Talán gyerekenként 300? Ha jól hallottam fél füllel. A lényegen akkor sem sokat változtat,mert a villanyra nincs továbbra sem kedvezmény, s rengeteg családnak villany minden szinte. Talán a napkollektorosok fognak jobban járni mind közül. Hoppá a villanyautó fogyasztás hogy lesz? Erről vmi infót vki tud?
2022. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
91%
Gyerekek itt éhezés lesz. Választani lehet, vagy eszel iszol, vagy fűtesz ez a ket opció marad. Ha fűtesz éhezel, ha éhezel fázni fogsz. Bár még mindig fel lehet öltözni🙄szigetelni ahol lehet mielott beáll a tél. Mert résnyi helyen is húzhat a hideg/ ablakok ajtók/ cudar világ😔😔tényleg mint a háborúba nyomorba.
2022. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!