Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, lenne igényetek...

Fideszesek, lenne igényetek arra, hogy a köztévé pl. meghívjon ilyen szakértőket is beszélgetni, hogy lehessen a köztévén más szempontú értékelést is hallani, mint a kormánypárti szakértőkét?

Figyelt kérdés
[link]
2022. júl. 10. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2%
Ha kíváncsi lennék, nem szavaztam volna a Fideszre.
2022. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1: a fideszre szavazás azt jelenti, hogy más véleményt nem is akarsz meghallgatni,hogy magad vondd le a konklúziót egyes kérdésekben?
2022. júl. 10. 11:53
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Nem, nem vagyok rá kíváncsi, eleget hallottam Márki-Zaytól.
2022. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Pedig Oroszországban is rendszeresen behívnak ellenzéki, homokbarát Putyin-ellenes politikusokat az orosz köztévékbe. Nem értem miért ne lehetne ezt Magyarországon is megcsinálni.
2022. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok fideszes jobb oldali vagyok de igen szeretném ha lenne ilyen is.
2022. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok fideszes, meghallgatnék ilyen műsort is.Egy bajom van az ilyen szakértőkkel, hogy manapság már nem feltétlenül objektíven szakértenek, hanem az alapján, hogy ki fizeti őket, esetleg milyen politikai nézeteket vallanak.Régen is megvolt ez, de nem ilyen mértékben.Viszont ez betesz az objektív tájékoztatásnak, azt csak jó szándékkal, elfogulatlanul, pártatlanul lehet.
2022. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 6-os válasszal.

Az ilyen politikát is érintő "szakértelem" teljesen relatív.


Például az SZJA rendszerhez is tudok olyan szakértőt, PHD-val, aki az egykulcsosat szereti, meg is indokolja, érvekkel alátámasztja.Egy másik meg a többkulcsosat szereti.

2022. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Nincs olyan, hogy köztévé


A m1 a magyar adófizetők pénzéből működik több száz milliárdból de gyakorlatilag csak fidesz propaganda megy, ebből kifolyólag a kormánynak nem érdeke, hogy konstruktív viták legyenek rajta, hisz akkor kiderülne, hogy sok dologban hazudnak a híveiknek


Választások előtt mikor az ellenzéki politikusok kapnak 5 percet az nem a pofátlanság netovábbja? mikor egyenlő arányban kellene tájékoztatni a lakosságot?

2022. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
#8 Mondjuk azt is tegyük hozzá, hogy Magyarországon a legnézettebb tv csatorna az RTL.Az minden, csak nem kormánypárti.Nem mindegy milyen műsor megy egy olyan csatornán, amit nem néznek az emberek?
2022. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9

Pont, hogy a köztévén, ami a mi pénzünkből működik kellene független hírekkel szolgálni éppen ezért nagyon nem mindegy, hogy mi megy ott. Másik szempontból meg "nem néznek az emberek" azért elég pontatlan megfogalmazás.


130 milliárdos költségvetés az idei évre! Ez brutális mennyiségű pénz és annyit kapunk cserébe, hogy behívják a fidesz-csicskákat akik elmondják a pártpropagandát.

Elképesztő csalás-lopás-korrupció megy a szemünk láttára.

2022. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!