Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan éled meg hogy megszűnt...

Hogyan éled meg hogy megszűnt a Pesti tv? Egy perces néma Gyurcsányozással?

Figyelt kérdés

2022. júl. 11. 08:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

#20 Hazudsz, de megszokhattuk, hazudtok reggel, éjjel este.

feltűnhetett volna már 12 év alatt, hogy az emberek ezt a hazugságotokat már alaposan be is árazták - ezért buktok újra meg újra hatalmasakat. A mostani időközi választásokra már szinte nem is maradt támogatótok.

Nekem jó ez így. Neked is?

2022. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
92%
21: sajnos fordítva, a fidesz folytonos hazudozása téveszti meg a magadfajta egyszerű, tájékozatlan emberek tömegeit, akiket könnyű megvezetni, ezért nyernek
2022. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
93%

#21

Mi ez a többesszám harmadik személy? Én nem vagyok politikus, se politikai aktivista. Te tuti az vagy akkor, ha azt hiszed, hogy itt mindenki az. Szánalmas vagy, 2 és fél pipás! Az egész gyakori rajtad nevet. Több embernek adod ki magad, és mindig hülyeségeket beszélsz. Ha valaki olyat ír, ami neked nem tetszik, bulldogként rárepülsz, személyeskedsz. Gyalázol, megalázol embereket, de csak azért, mert Orbán Viktor legjobb katonája akarsz lenni. Szánalmas, hogy ennyire meg akarsz felelni a Fidesznek. Kik ők neked? Kölcsönt adtak neked, ők etettek, azért követed őket, mint a láncra vert kutya a gazdáját? Ők téged nem szeretnek, csak egy beáldozható parasztjuk vagy a sakktáblán.

2022. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudnátok egyszer szeretni egymást? Én szeretlek mindannyiotokat.
2022. júl. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
#24 Téged én is szeretlek. :)
2022. júl. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
76%
Ez jól esik, szeret még valaki?
2022. júl. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!