Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 20 éve miért vonult ki a...

20 éve miért vonult ki a Fidesz a parlamentből amikor egy képviselő 1 perces néma csenddel akart megemlékezni trianonról?

Figyelt kérdés
a mostani fidesz szimpatizánsok egyetértenek ezzel a tettükkel?
2010. márc. 25. 15:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
mert szemét liberális párt ez is
2010. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Ez az volt mikor KDNPsek is kivonultak színpadiasan? Vagy az később volt?
2010. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
10%
legalább nem fotózkodnak részegen pénisznövelővel, nem szidják a munkásembereket, nem mennek melegfelvonulásra és nem hivatkoznak a mentelmi jogra mikor meg akarják szüntetni az.
2010. márc. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
nem tudom. 24 éves vagyok. Én erről akkor hallottam először amikor egy emberke itt az oldalon azzal büszkélkedett, hogy a melóhelyén a főnöke elől "fidesz módra" kivonultak a műhelyből, és utána meg fosott, hogy most vajon kirúgják e.
2010. márc. 25. 15:38
 5/29 A kérdező kommentje:

"legalább nem fotózkodnak részegen pénisznövelővel, nem szidják a munkásembereket, nem mennek melegfelvonulásra és nem hivatkoznak a mentelmi jogra mikor meg akarják szüntetni az."


ez egy igazi ellenérv volt, gratulálok!

2010. márc. 25. 15:38
 6/29 anonim ***** válasza:
25%
köszönöm.
2010. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
44%

"legalább nem fotózkodnak részegen pénisznövelővel, nem szidják a munkásembereket, nem mennek melegfelvonulásra és nem hivatkoznak a mentelmi jogra mikor meg akarják szüntetni az."


alulmúltad önmagad szemét koszos liberális

2010. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%

"legalább nem fotózkodnak részegen pénisznövelővel, nem szidják a munkásembereket, nem mennek melegfelvonulásra és nem hivatkoznak a mentelmi jogra mikor meg akarják szüntetni az."



látom hazudni is megtanultál

volt kitől tanulnod :D

2010. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez a balhé idején volt, kiabált a KDNPnek az ellenzék, hogy TÉRDRE CSUHÁSOK. De nem vagyok benne biztos, valaki írja le a sztorit.
2010. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
38%

"legalább nem fotózkodnak részegen pénisznövelővel, nem szidják a munkásembereket, nem mennek melegfelvonulásra és nem hivatkoznak a mentelmi jogra mikor meg akarják szüntetni az."


szerintem is inkább az ajtód csapd be ne a fórumozókat :)

takarodj

2010. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!