Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyi idő után mennyire vagy...

Ennyi idő után mennyire vagy elégedett Karácsony Gergely polgármesterrel?

Figyelt kérdés

2022. júl. 11. 19:05
A kérdező szavazást indított:
Nagyon elégedett vagyok vele.
Elégedett vagyok vele.
Olyan mint Tarlós volt, nincs különbség.
Nem vagyok elégedett vele.
Nagyon nem vagyok elégedett vele.
31 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

A kampányígéreteivel nehezen halad, de amikor ezeket ígérte, még nem volt sem világjárvány, sem forráselvonások, sem háború. Tehát bár teljesíthetne jobban, azért a körülmények nem teszik lehetővé, hogy mindent ugyan úgy teljesítsen, mint ha semmi sem történt volna. Ennek ellenére a fő irányvonalát, a zöldítést és a környezetbarát gondolkozást jól viszi, a sokat kritizált bicikliutak és méhlegelők pont ezek közé tartoznak. Ezeket megígérte, majd megcsinálta, én ezt inkább pozitívumnak gondolom, és szerintem érdemes továbbra is ezen a vonalon mozogni.

A miniszterelnök-jelölti kampányba kár volt beszállnia, szerintem az elvesztegetett idő és pénz volt, amit akár budapesti projektekre is lehetett volna költeni, és ezt biztosan meghálálta volna a lakosság is. Ennek ellenére szerintem jól végzi a dolgát.

2022. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fsms ***** válasza:
66%
Elégedett vagyok.
2022. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Nehéz lenne szavakba önteni, mit érzek a tevékenykedése kapcsán.
2022. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Elégedett vagyok, csak a mocskos kormánymédia járatja le.
2022. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Amennyit én látok a tevékenységéből és amit meg tudok ítélni, azzal elégedett vagyok. Ingyenessé tette a 14 év alattiak BKV utazását, betartotta az ígéretét. Köpönyegforgató, nyekegős Tarlós még erre a kis szociális gesztusra is képtelen volt.
2022. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Én is elégedett vagyok vele. Amit lehetősége van, azt megtesz, Tarlósnál meg ezerszer jobb.

Hogy a Fidesz-kormány kivérezteti Budapestet, nem az ő hibája.

2022. júl. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Fideszesek nem veszik észre, hogy csökkenti fokozatosan a felcsúti törpe a főváros bevételeit, és így nehezen lehet bármit is csinálni. Valamint a felújítások nem várhattak, azonnal meg kellett csinálni, ezáltal a közlekedés egy időre akadozik. Ha vége lesz, nem lesz buszsáv. (amúgy dugó az minden ország nagyvárosában van.)
2022. júl. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A főváros fideszes kiszárítása mellett teljesen rendben vezeti a várost.
2022. nov. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a közlekedési káoszt is pont a Fidesznek köszönhettük.

1. nem fejezték be a körgyűrűt

2. az M0 nem teljesen ingyenes

3. és ez volt a legdurvább: a déli M0-ás híd felújításának megrendelését elbszták, ezért nem sokkal a felújítás után újra kellett csinálni, persze további horroráron, és iszonyat dugókkal, ami miatt a Duna egyik oldaláról a másikra az M0-s környékéről is a városon belül gyorsabban lehetett eljutni, egyszerűen ezt ajánlotta minden útvonaltervező, és így is mentek az autók. Naná, hogy dugó lett.

4. Tarlós is rengeteg mindent halogatott, úgy volt, hogy 2019-re kész lesz a Lánchíd, a 3-as metró, stb. semmi nem lett ebből kész, viszont a metrópótló buszoknak kellett a buszsáv.

5. na meg sokkal több autó lett, hiszen a fidesz támogatni kezdte az autóvásárlást.

6. objektíven nézve a valódi dugónövekedés nem is volt olyan hatalmas pl. Tarlós időszakhoz képest, csak hát a COVID alatt kb. a kutya nem közlekedett, így mindenki elfelejtette. Na meg riogatás, ahogy írtam.


Persze a Fidesz milliókat költött az elégedetlenkedő kampányra, lejáratásra ahelyett, hogy inkább segítettek volna. Biztos, ezt tanulták Jézustól.

2022. nov. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!